Každý člověk má v životě jiné priority. Někomu stačí spokojený rodinný život, jiný prahne po celosvětovém míru. Samozřejmě existují i méně romantické požitky, jako jsou sex, výborné jídlo a pití či úspěch v pracovním životě. Jak jste na tom vy dle znamení zvěrokruhu?

Beran

Berani patří mezi děti štěstěny, protože nejsou upnutí na materiální jistoty. I když se rádi dobře najedí, napijí a pobaví, mají jiné priority. Jako vítězové se cítí v případě, když vyhrají boj s nástrahami života. Štěstí mohou odehnat kvůli své rychlosti, nerozvážnosti, nesoustředěnosti a nepřipravenosti. 

Kamarádky podle zvěrokruhu: Berani jsou oddaní, Šťíři věrní

Kamarádky podle zvěrokruhu: Berani jsou oddaní, Šťíři věrní

S někým si okamžitě rozumíte, s někým, i když o něho stojíte sebevíc, to prostě nefunguje. I v kamarádství může chybět základní chemie. Podle astrologie se totiž některá znamení k sobě hodí lépe než jiná.

Doporučené články Více

Býk


Býk nepotřebuje pomáhat celému světu. Ke spokojenosti mu stačí delikatesy materiálního života. Pevné konto, majetek i sexuální náboj pro něj hrají klíčovou roli. Býk je šťastný, když se mu daří v práci a vydělává. Někdy má ovšem problém podělit se úspěchem a spokojeností s nejbližšími.

Blíženci


Sebevědomý a pracovitý Blíženec touží po životním zabezpečení. Klidně ho získá díky své schopnosti komunikovat a umění být ve správnou chvíli na správném místě. Blíženec je šťastný, když sbírá nové informace, které mu pomáhají k úspěchu. Život plný změn, který není všední, ho naplňuje.