Nevěra, záletnictví i nevinné flirtování, to jsou choulostivá témata, která není radno pokoušet. První nad nimi mávne rukou, druhý bez nich nemůže žít, třetí je z duše nenávidí. Jak jste na tom s odpuštěním nevěry podle hvězd?

Beran

Pokud žijete s Beranem, nemluvte o nevěře ani v legraci. Ihned vše obrátí proti vám. Je to totiž jedno z nejžárlivějších znamení zvěrokruhu. Jakmile zjistí vaši vinu, bude nepříčetný. Miluje-li celým svým srdcem, zálety odpustí, ale vztah už se nikdy nevrátí do starých kolejí.
 

Horoskop na dnešní den - Neděle (02-12-2018)

Horoskop na dnešní den - Neděle (02-12-2018)

Dnešek můžete prožít podle svých představ, setkat se s dlouho neviděným člověkem, navštívit přátele

Doporučené články Více

Býk

Pro Býka jsou románky na jednu noc a nevěra něčím nepochopitelným. Jeho romantická duše to nedokáže připustit. Pakliže přijde na nevěru, očekávejte bouři gigantických rozměrů. Nepomůže pláč, sliby, sexuální usmíření, prostě nic. Už neodpustí, je definitivní konec.

 

Blíženci

Pro Blížence jsou zálety malou zálibou. Buď nevěru odpustí a začne být milejší, pozornější a bojovnější za svou lásku anebo je tu to šum a fuk. To je alespoň pozná, zda vám opravdu miluje. Je nutné si dát pozor, může to být jen hra, aby si upevnil své schopnosti.

 

Rak

Zranitelnost Raka je veliká, proto si nedokáže s odpuštěním nevěry poradit. Uzavře se do sebe, těžko nese pomluvy okolí, stane se z něj naprosto jiný člověk. Chodí jako tělo bez duše, i když miluje, už nikdy neodpustí. A hlavně nikdy na obrovskou křivdu nezapomene.