Nevěra, záletnictví i nevinné flirtování, to jsou choulostivá témata, která není radno pokoušet. První nad nimi mávne rukou, druhý bez nich nemůže žít, třetí je z duše nenávidí. Jak jste na tom s odpuštěním nevěry podle hvězd?

Beran
Pokud žijete s Beranem, nemluvte o nevěře ani v legraci. Ihned vše obrátí proti vám. Je to totiž jedno z nejžárlivějších znamení zvěrokruhu. Jakmile zjistí vaši vinu, bude nepříčetný. Miluje-li celým svým srdcem, zálety odpustí, ale vztah už se nikdy nevrátí do starých kolejí.

Býk
Pro Býka jsou románky na jednu noc a nevěra něčím nepochopitelným. Jeho romantická duše to nedokáže připustit. Pakliže přijde na nevěru, očekávejte bouři gigantických rozměrů. Nepomůže pláč, sliby, sexuální usmíření, prostě nic. Už neodpustí, je definitivní konec.

Blíženci
Pro Blížence jsou zálety malou zálibou. Buď nevěru odpustí a začne být milejší, pozornější a bojovnější za svou lásku anebo je tu to šum a fuk. To je alespoň pozná, zda vám opravdu miluje. Je nutné si dát pozor, může to být jen hra, aby si upevnil své schopnosti.

Rak
Zranitelnost Raka je veliká, proto si nedokáže s odpuštěním nevěry poradit. Uzavře se do sebe, těžko nese pomluvy okolí, stane se z něj naprosto jiný člověk. Chodí jako tělo bez duše, i když miluje, už nikdy neodpustí. A hlavně nikdy na obrovskou křivdu nezapomene.

Co chce na Vánoce dostat Štír? Co nedávat Rybám? SPECIÁLNÍ DÁRKOVÝ HOROSKOP

Co chce na Vánoce dostat Štír? Co nedávat Rybám? SPECIÁLNÍ DÁRKOVÝ HOROSKOP

S příchodem adventu nás čeká největší nákupní horečka. Dlouhé fronty v obchoďácích, stres, výběr vhodného dárku pro své nejbližší, to vše může narušit tu pravou předvánoční atmosféru.

Doporučené články Více