Nevěra, záletnictví i nevinné flirtování, to jsou choulostivá témata, která není radno pokoušet. První nad nimi mávne rukou, druhý bez nich nemůže žít, třetí je z duše nenávidí. Jak jste na tom s odpuštěním nevěry podle hvězd?

Beran

Pokud žijete s Beranem, nemluvte o nevěře ani v legraci. Ihned vše obrátí proti vám. Je to totiž jedno z nejžárlivějších znamení zvěrokruhu. Jakmile zjistí vaši vinu, bude nepříčetný. Miluje-li celým svým srdcem, zálety odpustí, ale vztah už se nikdy nevrátí do starých kolejí.
 

VELKÝ ROZCHODOVÝ HOROSKOP: Rak bude hysterčit, Blíženec se snaží znovu dobývat

VELKÝ ROZCHODOVÝ HOROSKOP: Rak bude hysterčit, Blíženec se snaží znovu dobývat

Rozchod nikdy není příjemný, ale někdo se s ním přeci jen vypořádá rychleji a lépe než ten druhý. Předpokládejme, že neexistuje žádný univerzální návod, jak se vyrovnat s odchodem drahé polovičky. Proč taky? Každý člověk je originál a není možné do jednoh

Doporučené články Více

Býk

Pro Býka jsou románky na jednu noc a nevěra něčím nepochopitelným. Jeho romantická duše to nedokáže připustit. Pakliže přijde na nevěru, očekávejte bouři gigantických rozměrů. Nepomůže pláč, sliby, sexuální usmíření, prostě nic. Už neodpustí, je definitivní konec.

 

Blíženci

Pro Blížence jsou zálety malou zálibou. Buď nevěru odpustí a začne být milejší, pozornější a bojovnější za svou lásku anebo je tu to šum a fuk. To je alespoň pozná, zda vám opravdu miluje. Je nutné si dát pozor, může to být jen hra, aby si upevnil své schopnosti.

 

Rak

Zranitelnost Raka je veliká, proto si nedokáže s odpuštěním nevěry poradit. Uzavře se do sebe, těžko nese pomluvy okolí, stane se z něj naprosto jiný člověk. Chodí jako tělo bez duše, i když miluje, už nikdy neodpustí. A hlavně nikdy na obrovskou křivdu nezapomene.