Raci si hýčkají teplo rodinného krbu, Berani si jdou tvrdohlavě za svým... to víme už dávno. Zdalipak jste ale někdy slyšeli o tom, že Vodnáři trpí na studené ruce a nohy, neboť mají problémy s krevním oběhem? A že Býci patří k nejbohatším znamením zvěrokruhu? Tato pikantní tajemství se v žádném horoskopu nedozvíte.

Vodnáři

 studené ruce a nohy. Nedovedete pochopit, proč váš spolubydlící neustále zavírá okna a topí, jako kdybyste měli v bytě minus dvacet? Zeptejte se na jeho znamení. Pravděpodobně máte tu čest s Vodnářem. Lidé narození v tomto znamení mívají problémy s krevním oběhem. Studené ruce a nohy dostali do vínku.

Pro jaké povolání jste se narodili? Skrytý talent podle horoskopu!

Pro jaké povolání jste se narodili? Skrytý talent podle horoskopu!

Jsou věci, které nám jdou automaticky. U někoho je to sport, jiní mají přirozenou autoritu, další zase talent utěšit a uklidnit. Pokud věříte, že váš osud a osobnost ovlivňuje datum narození, pak vás určitě bude zajímat, pro co jste se narodili právě vy.

Doporučené články Více

Ryby

 číslo sedm. Chytnete tramvaj číslo sedm, u doktora jste sedmí v pořadí, a pokaždé, když se podíváte na hodiny, zpravidla tehdy, když se vteřinová nebo hodinová ručička nachází na sedmičce. Stává se vám to? Pak máte kliku, kterou by bylo škoda nevyužít. Sedmička je pro Ryby symbolem štěstí.

Beran

 jizva na čele. Nemusí mít nutně tvar blesku, i tak toho ale prozradí o vaší osobnosti dost, stejně jako v případě Harryho. Berani vynikají sebevědomím a kuráží. Děti ve znamení Berana se vrhají do věcí po hlavě, což může vést ke zraněním v této oblasti.

Býk

 bohatství. Praktičnost a zodpovědnost se v případě Býků zúročuje i na poli financí. Podle astroložky a expertky na feng-šuej Donny Stellhorn „mají Býci moc nad penězi a průzkumy ukazují, že lidé narození v tomto znamení vydělají více než kdokoli jiný 100 tisíc dolarů ročně“.