Přemýšlela jste někdy o tom, která mytologická bohyně by vás mohla nejlépe charakterizovat? I bohyně měly své slabiny stejně jako my. A své silné stránky. Zkuste najít svou vnitřní bohyni podle slunečního znamení, v němž jste se narodila.

Mytologie, ať už řecká, egyptská nebo severská, je domovem příšer, bohů a bohyní. I dnes mohou tyto postavy ovlivnit naše životy, když jim to dovolíme. Které bohyně patří k vaší povaze podle data narození?

Beran: Bohyně Freya

Lidé narození ve znamení Berana patří k nejodvážnějším a nejsilnějším lidem zvěrokruhu. Nesnaží se vyvolávat konflikty, ale vědí, jak bojovat za to, čemu věří. Ženy Beranice v sobě skrývají vnitřní bohyni Freyu. Freya byla princezna severských válečníků z rodu Vanů, která si nastavila svoje vlastní hranice a žádala respekt a spravedlnost. Byla neohrožená a nebála se postavit protivenství. Dovolte, aby tahle bohyně posílila i vaše schopnosti.

Velký podzimní horoskop pro každé znamení

Velký podzimní horoskop pro každé znamení

Čekají vás v životě změny? Budete trpět podzimní depresí? Víme, co čeká na podzim vaše znamení.

Doporučené články Více

Býk: Bohyně Afrodita

Býky ovládá planeta Venuše, což je planeta lásky. Váš božský protějšek musí být tedy jedině ten, který má „na starosti“ lásku a krásu. Vaší vnitřní bohyní je Afrodita, která perfektně reprezentuje právě výše uvedené. Milovala umění, měla vyvážený vkus, oceňovala krásu a šířila lásku kolem sebe. Zaměřte se i vy na pozitivní energii a emoce spojené s krásou, pomůže vám to překonávat problémy.