S někým si okamžitě rozumíte, s někým, i když o něho stojíte sebevíc, to prostě nefunguje. I v kamarádství může chybět základní chemie. Podle astrologie se totiž některá znamení k sobě hodí lépe než jiná.

Beran (21.3. - 20.4.)

Jako přítel je Beran oddaný, věrný a vždy bude stát po boku svých přátel. Někdy je ale Beran poněkud vzpurný a může vás překvapit výbuchem vzteku. Snažte se jim to tolerovat, protože jinak jsou to parťáci do nepohody. Jsou vždy loajální a vždy vás budou bránit do posledního dechu.

Mayský horoskop pro období od 15. do 27. listopadu 2018: Začni žít své sny!

Mayský horoskop pro období od 15. do 27. listopadu 2018: Začni žít své sny!

Podle mayského kalendáře nastává období Orla, které tě vyzývá, aby ses nespokojovala s málem. Ať už se jedná o vztahy, práci nebo sebeurčení, máš nastavit vyšší laťku.

Doporučené články Více

Býk (21.4. - 21.5.)

Býci jsou jako přátelé stabilní a solidní. Vždy svým přátelům naslouchají a bez toho, aniž by se hněvali, vyslechnou si i případnou kritiku. Býci jsou houževnatí a jen málokdy zneužívají pomoci svých přátel. To ale neznamená, že by si o ni neměli někdy říct.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Blíženci jsou komunikativní a zábavní, a pokud jde o přátelství, nikdy se nebrání navazování nových vztahů. I proto mají spoustu přátel, s nimiž se o ně budete dělit. Pokud se vám svěří se svými pocity, pak můžete být pyšní – považují vás už za opravdové přátele, i když vám to možná tak nepřipadá. Vzhledem k počtu jejich přátel je nutné, abyste se jim ozvali jako první, pokud je budete chtít vidět.

Rak (22.6. - 22.7.)

Raci jsou emocionální přátelé. Na vrcholu seznamu nejdůležitějších věcí v jejich životě stojí rodina a přátelé. Dokážou se pro ně roztrhnout a dát jim vše. Ovšem pokud jim vnitřní instinkt napovídá, že jejich přítel je podvedl, klidně ho vyškrtnou ze svého života – a to navždy.