Naši předci se obraceli k hvězdné obloze, aby ji požádali o radu, jaké bude počasí, s tím spjatá úroda, ale také co přinese blízká či daleká budoucnost. Podle astrologů a učenců jsou také hvězdná znamení zodpovědná za určité rysy lidské povahy. Ruku na srdce, kdo z nás si občas nepřečte nějaký horoskop, třeba ve Vlastě. Věděli jste ale, že každé znamení s sebou nese i svůj hřích?

Věřící katolické církve dobře vědí, kterých ze 7 hlavních hříchů se mají vyvarovat, aby se nedostali do rozporu se svou vírou. Nicméně i pro člověka, který nectí žádné náboženství, by zrovna tyto špatné činy měly zajímat, neboť se jedná o chování, které zrovna nepatří k tomu nejlepšímu.

Horoskop na dnešní den - Středa (12-12-2018)

Horoskop na dnešní den - Středa (12-12-2018)

Udělejte si pořádek ve svých věcech, popřemýšlejte o plánech do budoucna

Doporučené články Více

Lidská povaha je však do jisté míry závislá na znamení, ve kterém se člověk narodil a právě toto s sebou nese i hříchy, se kterými se bude v životě potýkat. Je lehčí bojovat s něčím, co znáte. V dnešním článku si proto můžete přečíst, který hřích je podle horoskopu právě ten váš. Sedí to na vás? Napište nám to do komentářů.

Střelec – Cizoložství

Střelci v sobě moc věrnosti nemají. Rádi flirtují, sex je pro ně pouhou zábavou, proto jejich vztahy končí stejně rychle, jako začaly. Od navázání nového intimního vztahu je totiž nezadrží ani fakt, že jsou čerstvě zamilovaní. Stále se rozhlížejí okolo sebe, zda neuvidí někoho jiného – lepšího.

Ryba – Lenost

Ryby jsou znamení, které má stále hlavu v oblacích. Tito lidé žijí ve svém vlastním světě a sní o tom, co by mohlo být, kdyby…..Udržují své pomalé tempo, díky kterému se od nich ostatní rychle vzdalují. Více mluví, než-li dělají.

Blíženci – Lež

Blíženci jsou na tom trochu lépe, neboť jejich proviněním je lež a přetvářka. Tyto se mezi sedm hlavních hříchů neřadí. Toto znamení si totiž velmi rádo přikrášluje své zážitky nebo neříká celou pravdu.

Jak jednotlivá znamení zvěrokruhu nakládají s problémy?

Jak jednotlivá znamení zvěrokruhu nakládají s problémy?

Ukázalo se, že způsob přístupu k problémům je v jisté míře spojen se znamením Zvěrokruhu. Jestliže se například před stejným problémem ocitnou Beran a Blíženec, bude ho každý z nich řešit po svém. Jak, to se dozvíte v našem horoskopu.

Doporučené články Více

Blíženci mohou lhát jak o maličkostech, tak o důležitých věcech zejména proto, aby vypadali před okolím lépe.