Přála jste si jako malá čarovat a kouzlit? V každé z nás dřímá čarodějnice, zkuste ji v sobě probudit.

Beran: Krvavá čarodějnice


Čarodějnice narozené ve znamení Berana jsou obdařeny schopností dosáhnout skvělých výsledků v ohnivé magii a magii. Nepotřebují příliš meditovat, jen čerpat z vlastní ohnivé nátury.

Dárky pod stromeček podle znamení zvěrokruhu. Inspirace šitá na míru

Dárky pod stromeček podle znamení zvěrokruhu. Inspirace šitá na míru

Vánoce se neúprosně blíží a vy si také lámete hlavu nad tím, čím letos potěšit všechny vaše nejbližší? Snad vám při rozhodování pomůže tento horoskop, který vám napoví, co vybrat a hlavně čím určitě udělat radost.

Doporučené články Více

Býk: Čarodějnice skřítek


Čarodějnice narozené ve znamení Býka jsou napojené na síly Země a přírody. Rády zkoumají moc a účinky  bylin a jsou skvělé v sexuální magii.

Blíženci: Čarodějnice pracující s energiemi


Čarodějnice narozené ve znamení Blíženců mají přirozenou schopnost vnímat změny v energetických hladinách kolem nich. Mají extrémně citlivou intuici a mohou snadno posílat a přijímat energii.

 

Rak: Domácí čarodějka


Čarodějnice narozenéve znamení Raka inklinují k domácí magii. Kotlík, koště, ale třeba i dveře, okno, zrcadlo, to jsou jejich nástroje. Jejich dům je jejich hrad. Račice jsou typické kuchyňské čarodějnice, a milují své kouzelné odvary a lektvary.

Horoskop na leden: Raci se nevyhnou hádkám, Lvi konečně potkají lásku

Horoskop na leden: Raci se nevyhnou hádkám, Lvi konečně potkají lásku

Rybám se bude i nadále dařit, Venuše a Neptun mají na toto znamení nadále pozitivní vliv. Naopak Rakům chybí energie. Co čeká jednotlivá znamení v lednu 2019?

Doporučené články Více