Přála jste si jako malá čarovat a kouzlit? V každé z nás dřímá čarodějnice, zkuste ji v sobě probudit.

Beran: Krvavá čarodějnice


Čarodějnice narozené ve znamení Berana jsou obdařeny schopností dosáhnout skvělých výsledků v ohnivé magii a magii. Nepotřebují příliš meditovat, jen čerpat z vlastní ohnivé nátury.

Nejlepší muž podle znamení! Střelci jsou romantičtí, Ryby vás finančně zabezpečí

Nejlepší muž podle znamení! Střelci jsou romantičtí, Ryby vás finančně zabezpečí

Určitě byste ráda našla někoho, kdo bude splňovat vaše představy o manželství. Zkuste hledat budoucího manžela podle zvěrokruhu – některá znamení jsou totiž pro manželství vhodnější než jiná. Seřadili jsme je od nejlepších po ty nejhorší. Ovšem jestli se

Doporučené články Více

Býk: Čarodějnice skřítek


Čarodějnice narozené ve znamení Býka jsou napojené na síly Země a přírody. Rády zkoumají moc a účinky  bylin a jsou skvělé v sexuální magii.

Blíženci: Čarodějnice pracující s energiemi


Čarodějnice narozené ve znamení Blíženců mají přirozenou schopnost vnímat změny v energetických hladinách kolem nich. Mají extrémně citlivou intuici a mohou snadno posílat a přijímat energii.

 

Rak: Domácí čarodějka


Čarodějnice narozenéve znamení Raka inklinují k domácí magii. Kotlík, koště, ale třeba i dveře, okno, zrcadlo, to jsou jejich nástroje. Jejich dům je jejich hrad. Račice jsou typické kuchyňské čarodějnice, a milují své kouzelné odvary a lektvary.

Duševní síla jednotlivých znamení horoskopu

Duševní síla jednotlivých znamení horoskopu

Duševní síla není o nic méně důležitá, než síla fyzická. Někdy má v životě dokonce ještě větší význam. Povězme si něco o zrozencích jednotlivých znamení horoskopu a jejich duševní síle.

Doporučené články Více