Vesmír je nekonečný cyklus života. Jestli věříte v reinkarnaci, pak vám vaše znamení zvěrokruhu pomůže určit, kým jste byli. Velký vliv na to má kromě konkrétního znamení taky astrologický dóm. Těch je dvanáct a reprezentují různé oblasti životních činností a potřeb. Minulé životy patří do dvanáctého dómu, protože ten řídí nevědomou mysl, duchovno, tajemství, podvědomou paměť a taky karmický dluh.

Každý máme vzpomínky na minulé životy uložené hluboko v podvědomí. Čas od času na nás vyskočí ze snů, při meditaci nebo ve chvíli, kdy prožíváme takzvané „deja vu“. A možná někdy silně cítíte sympatii k nějaké profesi, aniž víte proč. Možná jste byli v minulém životě právě tím, o kom se vám zdá.

Beran: Válečník, bojovník, rytíř nebo básník


Berani v sobě mají válečný instinkt a patří k lidem, kteří nevědí, kdy přestat. Jsou to osoby vytrvalé a dokážou zatnout zuby. Nikdy neutečou z boje, vždy jdou stále dopředu. Protože je váš dvanáctý dóm ve znamení Ryb, můžete být také hluboce duchovně založení, tajemní a také poetičtí.

Co platí na jednotlivá znamení v hádce? Na Býky dotyky, na Kozorohy kompromis

Co platí na jednotlivá znamení v hádce? Na Býky dotyky, na Kozorohy kompromis

Každý z nás se někdy dostane do konfliktu a chce v něm dosáhnout svého. Víte, jak jít na jednotlivá znamení, abyste je "utáhli na vařené nudli"?

Doporučené články Více

Býk: Vůdce, průkopník, průzkumník


Býci jsou lidé, kteří jsou ve svých rozhodnutích vždy pevní. Vědí, co to znamená neuhnout z cesty. Obvykle jsou pro ostatní příkladem. Jsou ale také jemné duše, které umožňují ostatním, aby byli úspěšní. Ve dvanáctém dómu máte ale Berana, takže jste mohli být také velmi agresivní a nebojácní vůdci, kteří bojovali za to, čemu jste věřili, bez ohledu na důsledek.

Blíženci: Léčitel, bylinkář, podnikatel


Blíženci mají zlaté srdce, které krvácí pro ty, kteří to potřebují. V minulém životě jste určitě pečovali o zraněné duše, protože jste dokázali hluboce cítit bolest druhých. Přesně víte, jak se postarat o ty, kteří mají bolesti. V minulých životech jste bezelstně pomáhali těm, kteří to potřebovali. Ve dvanáctém dómu máte ale Býka, takže je také šance, že jste byli materialisticky založení a užívali si radostí života a pohodlí.

Rak: Diplomat, vyjednávač, spisovatel


Raci jsou vysoce adaptabilní lidé s ostrou myslí. Jsou také velice taktní a skvělí při vyhodnocování situací. Podle toho taky jednají a obvykle správně. Mají tendenci vynikat v umění vytvářet to nejlepší i z naprosto bezvýchodné situace. Přesně vědí, jak změnit cokoli ve svůj prospěch. V minulém životě jste byli pravděpodobně vysoce kvalifikovaní diplomaté nebo vyjednávači. Dvanáctý dóm v Blížencích vás zase mohl předurčit k tomu, abyste byli skvělí intelektuálové, zřejmě spisovatelé.