Cikánský horoskop se traduje už od středověku a říká se, že je přesnější než západní horoskop. Netradiční horoskop je od kočovných cikánů, kteří v sobě skrývali mnoho tajemství a magie. Jejich znamení jsou naprosto odlišná od těch, co známe. Objevují se v něm symbolické předměty, kterými byli kočovní cikáni denně obklopeni. Chcete vědět, které jste znamení?

Dýka (21. březen – 20. duben)

Dýky jsou odvážné, jen tak něčeho se nezaleknou. Nemají rády rutinu a stereotyp, takže potřebují, aby se pořád něco dělo. Mívají problém dokončit zadané úkoly. Nevydrží totiž na jednom místě. V lásce jsou velmi vášnivé a když se zamilují, je to navěky.

Koruna (21. duben – 20. květen)

Lidé narození v Koruně jsou vytrvalí, rozvážní a konzervativní. V životě nemají rádi změny, raději si jedou svůj zajetý rytmus života, kde je nikdo a nic neruší. Vždycky však vědí, co chtějí, a umí si o to říct. Vztahy navazují opatrně a málokdy, navíc jsou to velké žárlivky.

TOHLE JE ZNAMENÍ KTERÉ JE NEJTĚŽŠÍ MILOVAT. PATŘÍTE MEZI NEJNÁROČNĚJŠÍ ZNAMENÍ?

TOHLE JE ZNAMENÍ KTERÉ JE NEJTĚŽŠÍ MILOVAT. PATŘÍTE MEZI NEJNÁROČNĚJŠÍ ZNAMENÍ?

...Pocity prožívají hluboce a nemají nejmenší problém jejich vyjádřit.

Doporučené články Více

Svíčka (21. květen – 20. červen)

Svíčky jsou spontánní, veselé a komunikativní. Rády se baví a vytvářejí pro své okolí pozitivní atmosféru. Mají rády společnost, ale potřebují i chvilky o samotě, aby mohly rozjímat o životě. V jejich přítomnosti je každý člověk veselý.

Kolo od vozu (21. červen – 21. červenec)

Lidé ve znamení pojmenovaném Kolo od vozu jsou rozporuplní. Navenek působí tvrdě, uvnitř jsou citliví a zranitelní. Je to jejich pomyslná maska, kterou neradi sundavají. Jsou obdařeni dobrou intuicí a často se jí nechávají vést. Důležitá je pro ně rodina, ta je na prvním místě.