Cikánský horoskop se traduje už od středověku a říká se, že je přesnější než západní horoskop. Netradiční horoskop je od kočovných cikánů, kteří v sobě skrývali mnoho tajemství a magie. Jejich znamení jsou naprosto odlišná od těch, co známe. Objevují se v něm symbolické předměty, kterými byli kočovní cikáni denně obklopeni. Chcete vědět, které jste znamení?

Dýka (21. březen – 20. duben)

Dýky jsou odvážné, jen tak něčeho se nezaleknou. Nemají rády rutinu a stereotyp, takže potřebují, aby se pořád něco dělo. Mívají problém dokončit zadané úkoly. Nevydrží totiž na jednom místě. V lásce jsou velmi vášnivé a když se zamilují, je to navěky.

Koruna (21. duben – 20. květen)

Lidé narození v Koruně jsou vytrvalí, rozvážní a konzervativní. V životě nemají rádi změny, raději si jedou svůj zajetý rytmus života, kde je nikdo a nic neruší. Vždycky však vědí, co chtějí, a umí si o to říct. Vztahy navazují opatrně a málokdy, navíc jsou to velké žárlivky.

Buďte připraveni předem! Tímto Vás mohou naštvat jednotlivá znamení zvěrokruhu!

Buďte připraveni předem! Tímto Vás mohou naštvat jednotlivá znamení zvěrokruhu!

Ohniví Berani jsou známí svou energetickou a vášnivou povahou. S tím je také bohužel spojeno to, že dokážou vybuchnout do slova jako mina.

Doporučené články Více

Svíčka (21. květen – 20. červen)

Svíčky jsou spontánní, veselé a komunikativní. Rády se baví a vytvářejí pro své okolí pozitivní atmosféru. Mají rády společnost, ale potřebují i chvilky o samotě, aby mohly rozjímat o životě. V jejich přítomnosti je každý člověk veselý.

Kolo od vozu (21. červen – 21. červenec)

Lidé ve znamení pojmenovaném Kolo od vozu jsou rozporuplní. Navenek působí tvrdě, uvnitř jsou citliví a zranitelní. Je to jejich pomyslná maska, kterou neradi sundavají. Jsou obdařeni dobrou intuicí a často se jí nechávají vést. Důležitá je pro ně rodina, ta je na prvním místě.