Jak se díváte na život? Pozitivně a spíše vidíte všechno optimisticky? Nebo patříte k těm, kteří všechno vidí černě? Nebo jste něco mezi a patříte k životním realistům? Horoskop vám napoví, k jakému typu náležíte. Možná budete překvapeni.

Beran

Berani jsou optimisté. A není to jen proto, že jsou prvním znamením zvěrokruhu. Rádi vidíte věci v dobrém světle, umíte milovat a odpouštět a věříte, že každý člověk je v jádru dobrák. Jste plní energie a optimismus je spíše takovou třešničkou na dortu. Je to ale taky důvod, proč máte spoustu přátel. Jste vždy připraveni postavit se životu čelem a vypořádat se i s tím negativním.

Každá žena je trochu čarodějka: Ženská magie podle znamení zvěrokruhu

Každá žena je trochu čarodějka: Ženská magie podle znamení zvěrokruhu

K čemu máte největší vlohy? Jak působíte na muže? A proč se vám některé věci prostě „dějí"? Svůj podíl na tom může mít i den, kdy jste se narodila, tedy vaše znamení zvěrokruhu.

Doporučené články Více

Býk

Býci jsou životní realisté. Přestože jsou taky vřelí a milující, vždy se opírají o reálné věci, které si můžou osahat a ověřit. Vždy používají svůj mozek a málokdy poslouchají svoje srdce a svoji intuici. Ať už se jedná o cokoli, nejprve prozkoumají situaci, teprve pak jednají. Býci se taky nikdy nevzdají a pokaždé vědí, jak převzít kontrolu nad negativními myšlenkami.

Blíženci

Blíženci jsou pesimisté. Jste plní temné energie a ke všemu přistupujete od začátku velmi negativně. Víte, že byste na tom měli zapracovat, protože tušíte, že pesimismus není ideální. Jakmile ve vašem životě nejde všechno tak, jak jste si představovali, okamžitě upadnete do pesimistické nálady, která vás - ale i vaše blízké - dokáže zničit.

Rak

Zvláště ženy jsou pesimistky, které životem kráčí velmi komplikovaně. Pokud jde o profesi, jste kreativní a pesimismus dokážete potlačit, v případě osobního života ovšem nevěříte sami sobě ani ostatním. Chováte se, jako by lépe už bylo a vzdáváte se předem, protože nevěříte v kladný vývoj.