Každý určitě chce vědět, který člověk se k němu nejvíce hodí. Jaký typ je pro vás ten nejlepší, s kým si budete rozumět. Poznat někoho, kdo pochopí vaše nedostatky a zároveň z vás udělá lepšího člověka a přinese do života radost a lásku. Zatím jste tu osobu nepotkali? Nevadí! Hvězdy vám poradí, kdo je váš spřízněný chlap podle horoskopu a co přesně potřebuje.

BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Beran potřebuje ženu, která nejen drží tempo, ale je pro něj i výzvou. Taková žena ho nenechá vést či vyhrát, ví co od života chce a nebojí se žádné inovace. Miluje ctižádostivé ženy.

V jaké pozici se milovat podle znamení zvěrokruhu?

V jaké pozici se milovat podle znamení zvěrokruhu?

I když nejste skalní příznivec astrologie, můžete nahlédnout do tajů vašeho nebo partnerova horoskopu. Co tím získáte? Neříkejte, že se vám nehodí vědět, v jaké pozici se milovat! Tušíte, jak to má rád Rak nebo Kozoroh?

Doporučené články Více

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Muži Býci potřebují ženu, která je smyslná a těší se z věcí všemi svými smysly. Je klidná, vyrovnaná, milá a jednoduše kouzelná.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Potřebují vedle sebe polovičku, které se o ně bude starat, rozmazlovat je a samozřejmě milovat. Jejich vysněná žena je ráda vyslechne a poradí. Měla by být pro muže také oporou.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Tento chlápek potřebuje ženu s mateřskými sklony, nejlépe, jako má jeho maminka. Sama o sobě by měla být také intelektuální, mít smysl pro humor a dobře vycházet s ostatními lidmi.