Všetko so všetkým súvisí, preto aj toto vám dokáže vaše znamenie napovedať.

Muži skrývajú mnohé tajomstvá. Na základe znamenia vám váš partner zatajuje túto jednu vec.

Tibetský horoskop: Prozradí,s kým byste se měli přátelit a komu se vyhnout

Tibetský horoskop: Prozradí,s kým byste se měli přátelit a komu se vyhnout

Tibetský horoskop vychází z čínské astrologie, konkrétně od tibetských mnichů, kteří ho vytvořili už před stovkami let. Co se z něj dozvíte? S kým se máte přátelit, komu se raději vyhnout, které dny jsou pro vás šťastné a kdy budete mít úspěch. Prý je to

Doporučené články Více

Baran

Stále premýšľa o svojich predchádzajúcich vzťahoch. Neznamená to, že by vás chcel opustiť alebo sa vrátiť k predošlému vzťahu, no jeho myseľ neustále zamestnáva minulosť. Nie je to nič vážne - ale nikdy to neprezradia. 

Býk

Vášmu partnerovi chýba stará rutina. Časy, keď bol slobodný a mohol po práci skočiť do fitka alebo s kamarátmi na pivo sa skončili. Svoj čas radšej strávi s vami a zmení svoje zaužívané činnosti. Na začiatku mu to nevadí, pretože je nadšený, že je s vami, no neskôr bude nespokojný. Vždy bude potrebovať rovnováhu medzi časom s vami a časom osamote pri svojich koníčkoch.

Blíženci

Myslí na slobodu a občasné flirtovanie. Toto je vec, ktorú nikdy neprizná, pretože vás miluje a nechce vás raniť. Nemusíte sa ničoho obávať. Aj keď mu možno chýba starý život, viac sa kvôli tomu cíti vinný. Avšak buďte opatrná, ak trávi veľa času premýšľaním o minulosti, faktom je, že ešte nemusí byť úplne pripravený na vážny vzťah.

Rak

Často si myslí, že zneužívate jeho dobrosrdečnosť. Pravdepodobne viete, že títo ľudia sú veľmi milí a láskaví. Sú pozorní a starajú sa o všetky drobné detaily, ktoré by ostatní ľudia normálne prehliadli. Avšak niekedy sa váš partner cíti, ako by ste využívali jeho láskavosť. Ale nevie, ako vám to povedať, pretože nechce, aby ste sa cítili zle. Preto budete musieť venovať veľkú pozornosť jeho pocitom.

TÝDENNÍ HOROSKOP: RYBY pocítí výbuchy vášně, VÁHY dostanou nůž na krk

TÝDENNÍ HOROSKOP: RYBY pocítí výbuchy vášně, VÁHY dostanou nůž na krk

Další březnový týden bude ve znamení protipólů lásky. Zatímco některým zrozencům se srdce rozhoří touhou, budou neodolatelní a nezvladatelní, ti ostatní ještě setrvají v zimním spánku a nic s nimi nebude. I když máte v tomto týdnu práce nad hlavu, musíte

Doporučené články Více