Konečně jste potkala svého pana pravého a těšíte se na společnou budoucnost? Hvězdy moc dobře vědí, jak takový vztah bude vypadat a co vás s tímto chlapíkem všechno čeká. Někteří muži se chovají nejen jako sloni v porcelánu, ale ve velké většině jako usedlí staříci. Také se může stát, že váš partner bude mít neustále mladého ducha. To všechno závisí na jeho znamení zvěrokruhu. Budete mít na krku věčně mladé dítě? 

BERAN (21. 3. – 20. 4.) 

Beran nikdy nesmí mít navrch a prokouknout vás! Musíte předstírat, že ho vlastně vůbec nechcete. Nemá rád ženy, co mu vypisují každičkou minutu, miluje nezávislost! Nebuďte dotěrná, jinak se mu ihned zhnusíte. Nezávislé a silné ženy, to je něco pro Berana!

Horoskop na dnešní den - Sobota (17-11-2018)

Horoskop na dnešní den - Sobota (17-11-2018)

Zapomněli jste na slib, který jste dali milé osobě a teď vás trápí výčitky svědomí.

Doporučené články Více

BÝK (21. 4. – 21. 5.) 

Naprostý opak je to třeba u Býka. Ten se tetelí blahem, když si může dokázat své silné mužské ego. Vy jste ta slabá, on silný. Na to se musíte naladit, pokud tohoto frajera budete chtít. Jeho erotogenní zóna je převážně na krku. Zkuste se ho dotknout a uvidíte, jak hned zjihne. Je to prostě věčné dítě, které potřebuje neustálý obdiv.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) 

Pokud chcete získat Blížence, musíte být zaručeně originální. Nemá rád šeď a nudu. Také miluje sex, takže v tomto ohledu to bude naprosto jednoduché. Stačí vysílat jasné signály, kraťoučkou sukni k tomu a bude hned váš! Dejte si však pozor, za týden může být zase někoho jiného.