Čínský rok 2019 začal oficiálně 5. února 2019 a potrvá až do 24. ledna 2020. Čínský rok ve znamení Vepře předpovídá víceméně šťastný a bohatý rok téměř pro všechna znamení zvěrokruhu. Vepř je totiž pozitivní a aktivní znamení zvěrokruhu, a tak na sebe v roce 2019 přitáhne úspěch téměř v každé oblasti života. Ale všichni zrozenci by si měli dávat dobrý pozor na promyšlenost jednotlivých kroků v osobním i pracovním životě. Riskantní kroky v roce 2019 nebudou tak úspěšné jako právě dobře promyšlené akce. Co čeká jednotlivá znamení v roce prasete?

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Berani, v roce Vepře bude váš citový život spokojený, partner si vás bude vážit a váš vztah bude pravděpodobně velmi happy. Pozor na přebíhavost a nevěry, toto je pro letošek tabu. Dosáhnete větší stability díky bohatství a zkušenostem, které jste od svého narození nastřádali. Budete se snažit o spolupráci s okolím a zaměříte se na veřejné vztahy a na to, jak vás vnímají jiní lidé. Občas se podívejte do zrcadla. Proč? To najdete ve fotogalerii.

Horoskop na dnešní den - Středa (21-11-2018)

BÝK (21. 4. – 21. 5.)

Slibné vyhlídky přináší rok Vepře v rodinném životě. Ten vám bude skýtat mnohá potěšení. Neměli byste však očekávat, že děti budou sdílet vaše sebeovládání a vyrovnanost. Býci, peníze jsou tu pro vás a provázet vás budou po celý rok Vepře. Býci dostanou šanci pro lepší profesní postavení, získání prestiže, autority a uznání. Rozhodně byste měli zbystřit zrak. Čeká vás jedno milé překvapení.  

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.)

V roce Vepře očekávejte se svým partnerem dobrý a setrvalý vztah, ačkoli ani ten se neobejde bez bouřlivých momentů. Nechte své drahé polovičce prostor pro sebevyjádření, i kdyby vás to sebevíc rozčilovalo. A opatrně – většina lidí kolem vás nebude stejně rychlá, vtipná a energická jako vy. Co vás čeká v následujícím roce na poli erotickém?