Je ťažké milovať barana? Alebo váhy? Pozrite si náš prehľad, možno vám trochu uľahčí život,

Každé znamenie má svoje špecifické črty. No ako sú na tom znamenia zverokruhu s láskou? Kto vám opätuje lásku bez problémov a s kým budete musieť zabojovať?

Ženské kouzlo podle znamení zvěrokruhu. Každá žena je ve svém nitru malá čarodějnice

Ženské kouzlo podle znamení zvěrokruhu. Každá žena je ve svém nitru malá čarodějnice

Všechny ženy jsou z jisté části čarodějnice. Ať už to popíráte nebo ne, každá z nás používá magické kouzla, aniž by o tom sama věděla. Takovou schopnost má téměř každá žena, stačí ji jen naštvat …

Doporučené články Více

Panna

Panny sú najsamostatnejšie zo všetkých znamení. K vzťahu pristupujú z veľmi analytickej, priam manažérskej pozície. Aj keď možno nechtiac, panny si udržujú väčšinu ľudí od tela až dokiaľ si nie sú isté, že im môžu plne dôverovať. Preto nie sú tie najjednoduchšie typy na zaľúbenie sa. Aby Panna niekoho milovala, musí zbúrať steny, ktoré ju obklopujú a otvoriť sa, čo nie je jej prirodzenou súčasťou. No keď sa už raz na to odhodlá, býva fantastickým partnerom. No trvá nejaký čas, pokiaľ sa tam dopracuje.

Škorpión

Škorpióni sú králi v nerozhodnosti, nevedia čo vlastne chcú. Zmätene lietajú od extrému k extrému, a preto je ich skutočne ťažké prečítať a emocionálne s nimi splynúť. Škorpión vie byť vo vzťahu neuveriteľne náročný, čo je dôvodom, prečo sa často ocitá bez partnera. Úprimne, dokiaľ škorpión emočne nedozreje, nie je jednoducho pripravený na skutočný vzťah.

Strelec

Neexistuje impulzívnejšie a prelietavejšie znamenie ako strelec. Z istého uhla pohľadu to z neho robí vzrušujúceho partnera, s ktorým sa nikdy nebudete nudiť. No na druhej strane, je takmer nemožné prinútiť ho usadiť sa. Neustále sa naháňa za ďalšími výzvami, ďalšími dobrodružstvami, dávkami adrenalínu. Nevydrží na jednom mieste, a to vzťahom príliš nepraje. Strelec sa bude cítiť spokojný, keď nájde niekoho, kto ho nebude uháňať, ale bude bežať naplno popri ňom.