Hledat a najít partnera, který bude kompatibilní s vaším znamením zvěrokruhu, není lehké. Ale pokud je pro vás charakteristika podle hvězd důležitá, úsilí se vyplatí. S jakým znamením vám to vyjde? Zeptejte se zvěrokruhu, možná vám hvězdy napoví.

Beran


Berani jsou silně nezávislí a logičtí. Milují, když jsou sami a když můžou hluboce dumat o čemkoli. Hledají tedy partnera, který je přesvědčivý a upřímný, protože Berani nemají čas na zbytečné kecy.

Polibky podle horoskopu: Pro Berana jsou jen předehra, Lev kouše

Polibky podle horoskopu: Pro Berana jsou jen předehra, Lev kouše

Polibky k lásce patří, od těch cudných až po divoukou orální erotiku. Čím vás překvapí jednotlivá znamení? 

Doporučené články Více

Býk


Býk je jedno z nejodvážnějších znamení zvěrokruhu. Když mají vztah, jsou velmi oddaní. Býci-ženy chtějí partnera, který je nejen oddaný, ale taky romantický a vášnivý. Rozhodně chtějí někoho, kdo je silný a samostatný.

Blíženci


Blíženci rádi zkoumají nové věci. Jsou to dobrodruzi a také milují společnost. Vždy očekávají, že s nimi budete držet krok, bez ohledu na to, jestli se vám chce. Blíženkyně potřebují partnera, který má svůj vlastní názor, je hravý a také zábavný.

Rak


Nikdo není laskavější a citlivější než Rak (snad kromě Ryb). Raci budou vždy usilovat o to nejlepší ve vztahu, ale to neznamená, že je budete zneužívat. Račice hledají partnera, který je naladěn podobně jako ony, někoho, kdo je upřímný a emocionální.