Také jste si do nového roku naplánovali hromadu předsevzetí? A jak se vám zatím daří je dodržovat? Prozradíme vám, jak se k bohulibým novoročním plánům a úmyslům stavějí jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Zatímco někteří milují cíle, „to-do listy“ a jejich postupné odškrtávání, pro jiné je vidina, že by měli něco vydržet celý dlouhý rok, téměř nepředstavitelná. Jak si znamení zvěrokruhu umějí poradit s novoročním předsevzetím? Kdo je dodržuje nejpoctivěji a kdo se na ně už teď vykašlal?

Ideální místo na první rande? Panně stačí kavárna, Štír chce hned postel

Ideální místo na první rande? Panně stačí kavárna, Štír chce hned postel

Nevíte, kam se vydat se svým novým objevem na první rande? Zkuste si zjistit, jaké je znamení, protože to vám o něm hodně napoví. Hvězdy vám poradí, kam ho vzít a co dělat, abyste nešlápli vedle. Tak kam to bude?

Doporučené články Více

Beran (21. 3.–20. 4.)

Berani si toho do nového roku vždycky naslibují obrovskou hromadu. Jakmile se k nim blíží startovní čára, mají spoustu elánu a nápadů, co by mohli změnit nebo vylepšit. Faktem však je, že patří mezi největší hříšníky vůbec. Ne že by svá předsevzetí splnit nechtěli, to vůbec ne. Vrhnou se do nich s obrovskou vervou a zdá se, že je vše na dobré cestě. Ovšem jen do chvíle, kdy jejich nadšení opadne a oni tak nějak zapomenou, že se o něco snažili. To jim ale nezabrání, aby napřesrok přišli s podobným seznamem.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Býci jsou přesným ztělesněním pořekadla „tichá voda břehy mele“. S předsevzetími se většinou nikomu moc nesvěřují, nefotí se a nepíšou o nich na sociální sítě. Prostě si potichoučku jedou to svoje a hezky den po dni si odškrtávají políčka k cíli. Jen máloco je dokáže z jejich zavedeného rytmu vykolejit natolik, aby to, co si opravdu umanou, nesplnili. Býci jsou zkrátka správně „zabejčení“, a pokud hledáte parťáka, se kterým se vám předsevzetí bude dodržovat snáz, nezklamou.

Blíženci (22. 5.–21. 6)

U Blíženců to může s předsevzetím dopadnout vlastně jakkoli. Většinou si nějaké cíle pro nový rok vytyčit zkusí – už jen proto, že jsou zvědaví, jak dlouho jim to vydrží. Mohou všechny (i sebe samé) překvapit oběma způsoby: buď se budou bez problémů držet svého plánu, nebo se na něj vykašlou po méně než týdnu. Blíženci to posuzují rozumově – když jim předsevzetí sedí, něco jim dává a prospívá jim, nejspíše v jeho plnění skutečně vytrvají. Jinak nemají problém zamávat mu na rozloučenou.