Také jste si do nového roku naplánovali hromadu předsevzetí? A jak se vám zatím daří je dodržovat? Prozradíme vám, jak se k bohulibým novoročním plánům a úmyslům stavějí jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Zatímco někteří milují cíle, „to-do listy“ a jejich postupné odškrtávání, pro jiné je vidina, že by měli něco vydržet celý dlouhý rok, téměř nepředstavitelná. Jak si znamení zvěrokruhu umějí poradit s novoročním předsevzetím? Kdo je dodržuje nejpoctivěji a kdo se na ně už teď vykašlal?

Jaký máte vztah k penězům podle vašeho datumu narození? Sedí to dobře

Jaký máte vztah k penězům podle vašeho datumu narození? Sedí to dobře

Peníze potřebujeme všichni a dnes bychom bez nich v žádném případě nepřežili. Přesto jsou pro někoho finance méně důležité, pro další naopak představují smysl života. Zjistěte, jaký vztah k penězům mají jednotlivá znamení.

Doporučené články Více

Beran (21. 3.–20. 4.)

Berani si toho do nového roku vždycky naslibují obrovskou hromadu. Jakmile se k nim blíží startovní čára, mají spoustu elánu a nápadů, co by mohli změnit nebo vylepšit. Faktem však je, že patří mezi největší hříšníky vůbec. Ne že by svá předsevzetí splnit nechtěli, to vůbec ne. Vrhnou se do nich s obrovskou vervou a zdá se, že je vše na dobré cestě. Ovšem jen do chvíle, kdy jejich nadšení opadne a oni tak nějak zapomenou, že se o něco snažili. To jim ale nezabrání, aby napřesrok přišli s podobným seznamem.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Býci jsou přesným ztělesněním pořekadla „tichá voda břehy mele“. S předsevzetími se většinou nikomu moc nesvěřují, nefotí se a nepíšou o nich na sociální sítě. Prostě si potichoučku jedou to svoje a hezky den po dni si odškrtávají políčka k cíli. Jen máloco je dokáže z jejich zavedeného rytmu vykolejit natolik, aby to, co si opravdu umanou, nesplnili. Býci jsou zkrátka správně „zabejčení“, a pokud hledáte parťáka, se kterým se vám předsevzetí bude dodržovat snáz, nezklamou.

Blíženci (22. 5.–21. 6)

U Blíženců to může s předsevzetím dopadnout vlastně jakkoli. Většinou si nějaké cíle pro nový rok vytyčit zkusí – už jen proto, že jsou zvědaví, jak dlouho jim to vydrží. Mohou všechny (i sebe samé) překvapit oběma způsoby: buď se budou bez problémů držet svého plánu, nebo se na něj vykašlou po méně než týdnu. Blíženci to posuzují rozumově – když jim předsevzetí sedí, něco jim dává a prospívá jim, nejspíše v jeho plnění skutečně vytrvají. Jinak nemají problém zamávat mu na rozloučenou.