Indiánští šamani se inspirovali světem zvířat. Jste chytří jako sova, hbití jako losos, svobodní jako sokol anebo odvážní jako vlk? Pojďte se podívat na charakteristiku znamení podle indiánského horoskopu.

Sokol (21. 3. – 19. 4.)

Symbol nebe, ušlechtilosti i královské vlády je sokol. Je ztělesněním touhy po vítězství a úspěchu. Jakoby dokázal prolétnout přes všechny překážky až za svým cílem. Z tohoto důvodu jsou zrozenci sokola bystří, stateční a pyšní se dokonalými pozorovacími schopnostmi. Dokážou člověka prokouknout a s životními nástrahami si umí skvěle poradit.

Horoskop na dnešní den - Úterý (25-12-2018)

Horoskop na dnešní den - Úterý (25-12-2018)

Hvězdy budou nakloněny především zamilovaným.

Doporučené články Více

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Bobři si umí postavit své hnízdečko díky své píli a pracovitosti, proto jsou spojováni s tvořivostí, pečlivostí a mírumilovností. Toto indiánské posvátné zvíře je spjato s respektem, prozíravostí, chytrostí a bezpečím. Bobři jsou chytří a umí se vypořádat s lecjakou situací. Zakládají si na svém domovu a ostatním majetku. Jen pozor na svobodomyslnost.

Jelen (21. 5. – 20. 6.)

Jelen je pánem lesů, který srší životní energií, silou a vznešeností. Někdy byl popisován jako symbol smrti a znovuzrození. Jelenova kůže značila rychlost při přenesení se do jiných světů. Zrozencům jelena není cizí vkus, jemnost. Největším darem je pochopení člověka jako takového. Moc dobře ví, kdy si brát a kdy přijímat. Jelen miluje kouzlo přírody a nabírá v ní sílu.

Datel (21. 6. 21. 7.)

Toto posvátné zvíře měli indiáni spojeno s uzdravováním a léčitelstvím. Měli za to, že datel dovede pomáhat skrz duši, pochopení, vnímání. Lidé narození v tomto období jsou věrnými přáteli. Dokážou chápat a být starostliví. Většinou však ne ve svůj vlastní prospěch. Datel je společenský, pohodový, láskyplný a radostný. Často si neumí přiznat svou chybu a propadá citům.