Zkuste se ho na dalším rande zeptat, co je ve znamení. Možná vám to o něm něco prozradí.

Beran. 

Je upřímný. Nebude s vámi hrát žádné hry. Nicméně to s sebou nese i svá příkoří. Ne každý zvládne brutální upřímnost. Berte to ale pozitivně: S Beranem budete hned vědět, na čem jste.

TÝDENNÍ HOROSKOP: Raci šlápnou vedle, u Lvů dojde k usmíření

TÝDENNÍ HOROSKOP: Raci šlápnou vedle, u Lvů dojde k usmíření

Přichází nový týden. Někteří zrozenci se budou hodně divit. Hvězdy vás totiž nebudou nijak limitovat. Přijdou na řadu témata týkající se vztahů, sexu, ale i financí. Jak na tom budete tento týden právě vy? A co vám hvězdy předurčily? To se dozvíte v TÝDEN

Doporučené články Více

Býk. 

Je romantický. Jeho prioritou je zahrnout vás pozorností. Bude vás poslouchat a pomáhat vám. Ale když přijde na závazky, dejte si pozor. Snadno se vyděsí a uteče vám.

Blíženec. 

Je velmi společenský. Dokáže se s vámi bavit o čemkoliv. Od sportu, přes umění, až po teorii velkého třesku. To s sebou ale zároveň přináší i fakt, že když zrovna nestojíte vedle něho, flirtuje s kde kým.

Rak. 

Je diskrétní a loajální. Svěřte se mu s čímkoliv. Nikdy vás neodsoudí a nikdy nic nepošle dál. Nevýhodou je, že je náladový a přecitlivělý. Takže když uvidíte, že není zrovna v nejlepším rozmaru, raději ho moc neprovokujte.