Zkuste se ho na dalším rande zeptat, co je ve znamení. Možná vám to o něm něco prozradí.

Beran. 

Je upřímný. Nebude s vámi hrát žádné hry. Nicméně to s sebou nese i svá příkoří. Ne každý zvládne brutální upřímnost. Berte to ale pozitivně: S Beranem budete hned vědět, na čem jste.

Talent jednotlivých znamení: Střelec umí vydělávat. Vodnář vás vyslechne

Talent jednotlivých znamení: Střelec umí vydělávat. Vodnář vás vyslechne

Každý člověk má na něco talent. Někdo umí dobře uklízet, jiný zase vydělávat peníze. Všech dvanáct znamení vyniká v oboru, jen každé v jiném. Jsou tací, kteří jsou si svého umu vědomi a využívají ho na 100 %. Někteří si na něj musí ještě přijít. A na co m

Doporučené články Více

Býk. 

Je romantický. Jeho prioritou je zahrnout vás pozorností. Bude vás poslouchat a pomáhat vám. Ale když přijde na závazky, dejte si pozor. Snadno se vyděsí a uteče vám.

Blíženec. 

Je velmi společenský. Dokáže se s vámi bavit o čemkoliv. Od sportu, přes umění, až po teorii velkého třesku. To s sebou ale zároveň přináší i fakt, že když zrovna nestojíte vedle něho, flirtuje s kde kým.

Rak. 

Je diskrétní a loajální. Svěřte se mu s čímkoliv. Nikdy vás neodsoudí a nikdy nic nepošle dál. Nevýhodou je, že je náladový a přecitlivělý. Takže když uvidíte, že není zrovna v nejlepším rozmaru, raději ho moc neprovokujte.