Všichni mají druhou tvář. Tu, se kterou se na veřejnosti nikdo moc nechlubí. Chcete vědět, co pod svojí maskou skrývají lidé kolem vás? Znamení zvěrokruhu to na ně práskne.

Beran (21. 3. – 20. 4.).

Berani jsou velmi netrpěliví. V soukromí jednají často impulzivně, ale na veřejnosti se snaží kontrolovat. Mají poměrně silné ego. Když někdo nesouhlasí s jejich názorem, je zle. Raději jim v ničem neodporujte, nebo to od nich časem schytáte.

Je váš pan vyvolený věčné dítě, nebo usedlý páprda? Hvězdy vědí, jak to bude do budoucna

Je váš pan vyvolený věčné dítě, nebo usedlý páprda? Hvězdy vědí, jak to bude do budoucna

Konečně jste potkala svého pana pravého a těšíte se na společnou budoucnost? Hvězdy moc dobře vědí, jak takový vztah bude vypadat a co vás s tímto chlapíkem všechno čeká. Někteří muži se chovají nejen jako sloni v porcelánu, ale ve velké většině jako used

Doporučené články Více

Býk (21. 4. – 21. 5.).

 Býci jsou materiální lidé. Snadno se nechají posednout myšlenkami na nejnovější značkové boty a oblečení. Dost často bývají i chamtiví. Někdy si opravdu myslí, že si za peníze mohou koupit štěstí i celý svět. Rádi s pomocí manipulace dostávají lidi tam, kde je chtějí mít. Jde o mistry komunikace, na první pohled si toho na nich ale nevšimnete.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.). 

Blíženci si myslí, že mají patent na pravdu. Velmi těžko se s nimi komunikuje o některých tématech, protože odmítají názory jiných lidí. Občas se chovají arogantně.