Polibek je forma umění, která pomáhá vyjádřit naše pocity.

Když někoho políbíme, jakoby se celý svět zastavil a my vnímali pouze tento intimní okamžik. Každé znamení zvěrokruhu má svůj styl polibků, který řekne mnoho o osobnostních rysech každého člověka. I polibek dokáže prozradit to, za jsme něžní, upřímní, divocí a impulzivní. Pojďme se společně podívat na to, jak líbá každý z vás. Stačí, když budete pokračovat ve čtení, najdete své znamení a následně si přečtete, jak líbáte.

Stárnutí podle horoskopu: Kdo to zvládne s noblesou a kdo bude

Stárnutí podle horoskopu: Kdo to zvládne s noblesou a kdo bude "forever young"?

Každý se se stárnutím vyrovnává jinak. Někteří lidé jsou aktivní a šik a jejich věk je opravdu jen číslo. Další jsou inspirací, jiní chtějí působit věčně mladě a je to spíš trapas a nemálo jich také skončí jako nevrlí kritici všeho nového. A pokud věříte

Doporučené články Více

Kozoroh

 – Toto znamená není největším fanouškem polibků, spíš se jim vyhýbá. Když se ale člověk s tímto znamením zamiluje, může překvapit svými elegantními a sexy polibky.

 

Vodnář

 – Lidé s tímto znamením ovládají nejrůznějších líbací techniky, kterými vždy dokáží překvapit. Pokud vás políbí vodnář, jeho polibky budou vlhké a vášnivé.

 

Velký tarotový horoskop na rok 2019

Velký tarotový horoskop na rok 2019

Jaký bude váš rok 2019? Kartářka vám předpověděla z tarotových karet vaši budoucnost! Přečtěte se, co vás čeká!

Doporučené články Více

Ryby

 – Toto znamení je věrné a nesobecké. Polibky od ryb jsou vždy upřímné a pomalé.

Beran – Polibky od berana jsou vždy silné, vášnivé a energické. Berani milují vyjadřování citů polibky a pokud někoho milují, nejraději by se líbali pořád.

 

Býk

 – Polibky od tohoto znamení nejsou vášnivé, ale pomalé, něžné a smyslné. Polibky od býka dokáží vždy každého rozveselit.