Polibek je forma umění, která pomáhá vyjádřit naše pocity.

Když někoho políbíme, jakoby se celý svět zastavil a my vnímali pouze tento intimní okamžik. Každé znamení zvěrokruhu má svůj styl polibků, který řekne mnoho o osobnostních rysech každého člověka. I polibek dokáže prozradit to, za jsme něžní, upřímní, divocí a impulzivní. Pojďme se společně podívat na to, jak líbá každý z vás. Stačí, když budete pokračovat ve čtení, najdete své znamení a následně si přečtete, jak líbáte.

Jak zaručeně dostat jakéhokoliv chlapa do kolen? Stačí, když znáte jeho datum narození!

Jak zaručeně dostat jakéhokoliv chlapa do kolen? Stačí, když znáte jeho datum narození!

Nejen lidová moudrost, ale i hvězdy radí zkusit to přes jeho mlsný jazyk, protože láska, jak známo, prochází žaludkem.

Doporučené články Více

Kozoroh

 – Toto znamená není největším fanouškem polibků, spíš se jim vyhýbá. Když se ale člověk s tímto znamením zamiluje, může překvapit svými elegantními a sexy polibky.

 

Vodnář

 – Lidé s tímto znamením ovládají nejrůznějších líbací techniky, kterými vždy dokáží překvapit. Pokud vás políbí vodnář, jeho polibky budou vlhké a vášnivé.

 

Jaká znamení zvěrokruhu se k sobě nejvíce hodí?

Jaká znamení zvěrokruhu se k sobě nejvíce hodí?

Zajímá vás, jaký protějšek je pro vás ten pravý? Zjistíte to podle znamení zvěrokruhu, která vás navedou k tomu správnému partnerovi / správné partnerce.

Doporučené články Více

Ryby

 – Toto znamení je věrné a nesobecké. Polibky od ryb jsou vždy upřímné a pomalé.

Beran – Polibky od berana jsou vždy silné, vášnivé a energické. Berani milují vyjadřování citů polibky a pokud někoho milují, nejraději by se líbali pořád.

 

Býk

 – Polibky od tohoto znamení nejsou vášnivé, ale pomalé, něžné a smyslné. Polibky od býka dokáží vždy každého rozveselit.