Někdo na astrologii nevěří ani trochu, jiní si horoskopy rádi přečtou, další bez nich nemohou žít. My se tentokrát ptáme hvězd, jestli se k sobě hodíte či ne:

Beran (21.3. – 20. 4.)

Tvrdohlavé, výbušné, ale také upřímné a racionální znamení je známé svou dominancí. S Rybami a Pannou to na dlouhodobý vztah moc nevidí, ale třeba Střelec, to je podle hvězd nejlepší volba. Dalšími vhodnými partnery pro Berana je Lev nebo Vodnář.

Jak šílení jsou vaši ex podle toho, co jsou ve znamení?

Jak šílení jsou vaši ex podle toho, co jsou ve znamení?

Rozchody jsou nepříjemné a někteří z nás to dost špatně nesou. Ale podle toho, kdy se váš ex narodil, se dá alespoň celkem snadno předpovědět, co vás čeká.

Doporučené články Více

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Obětavé a něžné znamení, které si velmi cení lásky a přátelství si dává na čas a nevrhá se do vztahů bezhlavě. Charakterově se hodí k Panně, tento vztah může být velmi intenzivní, i když je Býk hodně žárlivý. S Býkem si dlouhodobě sedne Rak a Kozoroh, kteří jsou oddaní. Blíženci a Lvi se vedle Býka moc neohřejí a raději budou hledat jinde.

Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Znamení, které je často označováno za rozpolcené, rádo objevuje, zkouší a hledá. Natrvalo by mohl vztah fungovat se Lvem, toto spojení bude hodně bouřlivé. Další vhodný adept je Vodnář. Blíženci si svou povahou nesednou s Rybami ani s Kozorohem.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Rodinně založený Rak hledá jistotu a ochranu. Hodí se k němu tedy Býk, Kozoroh a také Štír, který je na podobné citové vlně. S nespoutaným Beranem či nejistými Váhami se bude spíše trápit.