Ať už chceme nebo ne, znamení dokáže ovlivnit spoustu věcí v našem životě. A jinak tomu ani není v partnerském vztahu. To, jak dokážeme být věrní, se také odvíjí od toho, v jakém znamení jsme se narodili. Tak se pojďme podívat na největší záletníky v celém horoskopu!

Beran 

I přesto, že jsou Berani žárlivými jedinci, rádi a často své partnery střídají. Pokud jsou však oni ti, co byli podvedení, tohle jen těžko skousnou.

Znáte vaši negativní stránku osobnosti? Temnotu má v sobě každé znamení

Znáte vaši negativní stránku osobnosti? Temnotu má v sobě každé znamení

Každý člověk v sobě má svou pozitivní stránku osobnosti, ale i tu negativní. Často se lidé snaží své temné stránky držet na uzdě, aby si jich ostatní nevšimli. To však není úplně dobře. Každá vaše vlastnost utváří celkovou osobnost. Víte o té své? Podle z

Doporučené články Více

Blíženci  

Blíženci jsou takovým velmi specifickým znamením. Co jiným přijde podivné, oni na tom nevidí nic neobvyklého. A to stejné platí i při nevěře. Dokážou úplně v klidu mít paralelně vztah s více partnery najednou a nepřijde jim to zvláštní.

Lev

Lev sice neholduje nevěrám, ale je rád obletovaný a žádoucí, což je občas silnější než jeho zásady a tak se může stát, že podlehne.