Každý rodič má svůj styl. Ten vychází z jeho výchovy, zkušeností, ale také z jeho temperamentu a toho, co mu bylo dáno do vínku. Pokud věříte, že váš osud a částečně i povahu ovlivňuje datum narození, pak vás určitě bude zajímat, co vám hvězdy nachystaly na poli rodičovství. Jaký je váš styl výchovy, jaké jsou vaše silné stránky jako rodiče a na co si dát pozor?

Beran

Berani jsou ambiciózní, nezávislí a silní a přesně tak působí maminka narozená v tomto znamení. Většinou zvládá spoustu věcí, může mít sklony k workoholismu, avšak nikdy ne na úkor potomků. Pro své děti je tak skvělým vzorem a motivací, někdy ovšem až trochu nenapodobitelnou. A pozor – ačkoliv matka – Beran své děti podporuje, může mít někdy pocit, že jen ona ví, co je pro ně nejlepší. Nerada je nechá dělat chyby a raději udělá spoustu věcí za ně, hlavně, aby působily také perfektně. A to se někdy nevyplácí.

Řídí vám život emoce? Může za to i znamení, ve kterém jste se narodili

Řídí vám život emoce? Může za to i znamení, ve kterém jste se narodili

Jsme jenom obyčejní lidé, kteří podléhají svým emocím. Někteří méně, jiní více. Nálady se nám střídají jako počasí. Býváme veselí, smutní, někdy doslova zuříme. Zatímco někteří z nás dokážou tohle všechno ustát a řídí se spíš logikou, existují lidé, který

Doporučené články Více

Býk

Matky narozené ve znamení Býka jsou šťastné, když mají vše pod kontrolou. Pro rodinu a děti udělají vše, jsou ale rády, když je všechno naplánované a podle plánu se také odehrává. Jak je něco jinak nebo musí improvizovat, začnou se trochu hroutit. Jenže improvizace rozvíjí kreativitu. Dětem matek-Býků by určitě prospělo, kdyby jim rodiče trochu popustili uzdu a nechali je, aby stáli na vlastních nohou.

Blíženci

Matky Blíženkyně se vždy zajímají o svět kolem sebe. Lákají je nové věci, nové trendy, nové technologie, milují zábavu a tohle vše se snaží dopřát i svým vlastním dětem. A ty se s takovými matkami rozhodně nenudí. Někdy je té hravosti trochu příliš a děti se v tom začínají tak trochu ztrácet. Děti potřebují hranice a pravidla a to jim Blíženkyně dopřávají pomálu.