Každý rodič má svůj styl. Ten vychází z jeho výchovy, zkušeností, ale také z jeho temperamentu a toho, co mu bylo dáno do vínku. Pokud věříte, že váš osud a částečně i povahu ovlivňuje datum narození, pak vás určitě bude zajímat, co vám hvězdy nachystaly na poli rodičovství. Jaký je váš styl výchovy, jaké jsou vaše silné stránky jako rodiče a na co si dát pozor?

Beran

Berani jsou ambiciózní, nezávislí a silní a přesně tak působí maminka narozená v tomto znamení. Většinou zvládá spoustu věcí, může mít sklony k workoholismu, avšak nikdy ne na úkor potomků. Pro své děti je tak skvělým vzorem a motivací, někdy ovšem až trochu nenapodobitelnou. A pozor – ačkoliv matka – Beran své děti podporuje, může mít někdy pocit, že jen ona ví, co je pro ně nejlepší. Nerada je nechá dělat chyby a raději udělá spoustu věcí za ně, hlavně, aby působily také perfektně. A to se někdy nevyplácí.

Sklony k nevěře podle znamení zvěrokruhu. Pokud máte Vodnáře, obávejte se nejhoršího

Sklony k nevěře podle znamení zvěrokruhu. Pokud máte Vodnáře, obávejte se nejhoršího

Láska a věrnost? Ne každý je ctí! Pro které znamení zvěrokruhu je těžké přijmout závazky? Pokud máte doma Vodnáře nebo Štíra, obávejte se toho nejhoršího!

Doporučené články Více

Býk

Matky narozené ve znamení Býka jsou šťastné, když mají vše pod kontrolou. Pro rodinu a děti udělají vše, jsou ale rády, když je všechno naplánované a podle plánu se také odehrává. Jak je něco jinak nebo musí improvizovat, začnou se trochu hroutit. Jenže improvizace rozvíjí kreativitu. Dětem matek-Býků by určitě prospělo, kdyby jim rodiče trochu popustili uzdu a nechali je, aby stáli na vlastních nohou.

Blíženci

Matky Blíženkyně se vždy zajímají o svět kolem sebe. Lákají je nové věci, nové trendy, nové technologie, milují zábavu a tohle vše se snaží dopřát i svým vlastním dětem. A ty se s takovými matkami rozhodně nenudí. Někdy je té hravosti trochu příliš a děti se v tom začínají tak trochu ztrácet. Děti potřebují hranice a pravidla a to jim Blíženkyně dopřávají pomálu.