Zajímá vás, k jaké hrdince z hororů máte nejblíže? My vám to povíme na základě znamení zvěrokruhu.

Beran (21. 3. – 20. 4). 

Nejlépe se hodíte k hrdince Jess Bradford ze snímku Černé Vánoce (1974). Mladá dívka je sexuálně aktivní a jako jednu z mála ji nedefinuje čistota. Žije v komplikovaném vztahu, její přítel má tendenci řídit její kroky. Jess se od něj raději odtáhla. Každopádně je soběstačná, radikální a také unikátní. Když po ní policie chce, aby odešla z domu, protože se tam ukrývá vrah, chová se tvrdohlavě. Riskuje svůj život kvůli ostatním a neposlechne autoritu. To je typické chování pro Berana.

TÝDENNÍ HOROSKOP: VÁHA skrývá postelové fantazie, KOZOROH zatlouká románek

TÝDENNÍ HOROSKOP: VÁHA skrývá postelové fantazie, KOZOROH zatlouká románek

Stojí před námi poslední lednové dny. Co čeká Berana? Co Raka? A jaký týden budou mít ostatní znamení zvěrokruhu? Koncem týdne se dostane vše do rovnováhy a potíže některých zrozenců začnou pomalu ale jistě odeznívat. Najdou nový způsob, jak nejlépe vychá

Doporučené články Více

Býk (21. 4. – 21. 5.). 

Vy jste úplná Sally Hardesty z filmu Texaský masakr motorovou pilou (1974). Ačkoliv je Sally často zmiňována jako jedna z klíčových hrdinek v hororech, je z nich nejvíce pasivní. Ano, sice přežila, ale díky hodně hloupému štěstí. Nikdy záměrně nevracela útok proti nepříteli. Každopádně Sally neztrácela naději a sílu ani v situacích, když už by to ostatní dávno vzdali.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.).

 Váš charakter se nejlépe hodí k Nancy Thompson z hororu Noční můra v Elm Street (1984). Nancy je ikonická hrdinka. Nejdříve nikdo nevěří, že ji chce zabít muž ve spánku. Na nic tedy nečeká a převezme osud do svých rukou. Navíc je chytrá, kouzelná, ale často i podrážděná. Tak to jste přesně vy.

Rak (22. 6. – 22. 7.).

 Nejlépe se hodíte k Laurie Strode z filmu Halloween (1978). Hodně hrdinek z hororů přežije díky svým schopnostem, tahle však ne. Zachrání ji nějaká jiná postava, což je případ Laurie. V dalších pokračováních tohoto snímku se však hrdinka vyvíjela, a když šlo o život jejího syna, dokázala zmobilizovat všechny své síly.

Lev (23. 7. – 22. 8.). 

Charakterově se nejvíce blížíte Buffy Summer, která měla hlavní roli v seriálu Buffy, přemožitelka upírů (1997). Hlavní hrdinka je bezohledná a sexy ženská. Nakope všem upírům zadek, aniž by si u toho zlomila nehet. Bojuje s různými stvůrami, chrání svět a přesto všechno má čas ještě na kamarády. Věříte ve své schopnosti a máte tendenci ochraňovat slabší. Zvládáte toho hodně a je z vás díky tomu super žena stejně jako Buffy.

Co vás dokáže vytočit do nepříčetnosti? Berany irituje průměrnost, Váhy vulgárnost

Co vás dokáže vytočit do nepříčetnosti? Berany irituje průměrnost, Váhy vulgárnost

Každého z nás dokáže něco vytočit nebo pořádně dráždit, zvláště když ta situace nebo osoba neodpovídá našim představám. Pravda, i na tom bychom měli zapracovat a nebýt tak netolerantní, na druhou stranu – proč bychom se měli obklopovat těmi, kdo nejsou na

Doporučené články Více

Panna (23. 8. – 22. 9.). 

Sidney Prescott z hororu Vřískot, to jste rozhodně vy. Hlavní hrdinka je zodpovědná, odvážná, spolehlivá a rozumná. Má všechny vlastnosti, které jí umožní nakonec přežít. Na první pohled působí jako introvert, ale to jen kvůli své opatrnosti, které není nikdy dost. Obzvláště v hororu.

Váhy (23. 9. – 23. 10.). 

Nejvíce se hodíte k Julii James ze snímku Vím, co jsi udělala minulé léto (1997). Od první chvíle vám musí být jasné, že neumře, protože je morální a skromná. Dokáže být však mnohdy nepříjemná kňučna. Naštěstí je také pozorná a schopná držet svůj slib stejně jako vy.

Štír (24. 10. – 22. 11.). 

V krizových situacích se chováte přesně jako Sarah Carterem z hororu Pád do tmy (2005). Hrdinka v hororu dokázala přežít jen díky tomu, že šla doslova přes mrtvoly. Zranila svého nejlepšího přítele Juna, aby zvládla utéct příšerám a zachránit si život. Sarah je povahou odpudivá, zradí raději své blízké, než aby se sama obětovala.

Střelec (23. 11. – 21. 12.). 

Charakterově se nejvíce ztotožňujete s Max Cartwright z filmu Poslední nás zachrání (2015). Krása a potrhlost je to, co tvoří charisma hlavní hrdinky.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.). 

Vy jste úplná Dana Polk ze snímku Chata v horách (2012). Hlavní hrdinka může vypadat jako nevinná a průměrná dívka, nenechte se však oklamat. Dana dostane za úkol zabít svého kamaráda, aby zachránila lidskou rasu, neudělá to. Dojde jí, že lidstvo za to nestojí. Zapálí si jointa a sleduje, jak svět hoří.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.).

 Charakterově se nejvíce blížíte k Mii Allen z filmu Lesní duch (2013). Může se z hlavní hrdinky stát darebák? Ano, Mia a vy jste toho důkazem. Hrdinka byla narkomanka a posednul ji démon a postupně vraždí své bývalé přátele. Vytrvale je děsí k smrti. Vy se též dokážete poměrně bez problému obrátit proti svým kamarádům, stačí vám k tomu jen malý důvod.

Ryby (21. 2. – 20. 3.).

 Nejvíce se hodíte k Jay, která se objevila v hororu Neutečeš (2014). Hlavní hrdinka je velmi statečná, protože se rozhodne pro tu těžší cestu. Má příležitost uniknout monstru tím, že získanou kletbu může někomu předat s pomocí sexu a bude v suchu. To však Jay neudělá, protože nechce ublížit jinému člověku, zvláště ne tomu, kterého zbožňuje.

zdroj: