Zajímá vás, k jaké hrdince z hororů máte nejblíže? My vám to povíme na základě znamení zvěrokruhu.

Beran (21. 3. – 20. 4). 

Nejlépe se hodíte k hrdince Jess Bradford ze snímku Černé Vánoce (1974). Mladá dívka je sexuálně aktivní a jako jednu z mála ji nedefinuje čistota. Žije v komplikovaném vztahu, její přítel má tendenci řídit její kroky. Jess se od něj raději odtáhla. Každopádně je soběstačná, radikální a také unikátní. Když po ní policie chce, aby odešla z domu, protože se tam ukrývá vrah, chová se tvrdohlavě. Riskuje svůj život kvůli ostatním a neposlechne autoritu. To je typické chování pro Berana.

Zjistěte, jaké jsou vaše nejhorší vlastnosti podle znamení zvěrokruhu!

Zjistěte, jaké jsou vaše nejhorší vlastnosti podle znamení zvěrokruhu!

Každý z nás je nějaký. Každý máme své plusy i mínusy. Jsme lidé, kteří mají dobré, ale i špatné vlastnosti.

Doporučené články Více

Býk (21. 4. – 21. 5.). 

Vy jste úplná Sally Hardesty z filmu Texaský masakr motorovou pilou (1974). Ačkoliv je Sally často zmiňována jako jedna z klíčových hrdinek v hororech, je z nich nejvíce pasivní. Ano, sice přežila, ale díky hodně hloupému štěstí. Nikdy záměrně nevracela útok proti nepříteli. Každopádně Sally neztrácela naději a sílu ani v situacích, když už by to ostatní dávno vzdali.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.).

 Váš charakter se nejlépe hodí k Nancy Thompson z hororu Noční můra v Elm Street (1984). Nancy je ikonická hrdinka. Nejdříve nikdo nevěří, že ji chce zabít muž ve spánku. Na nic tedy nečeká a převezme osud do svých rukou. Navíc je chytrá, kouzelná, ale často i podrážděná. Tak to jste přesně vy.

Rak (22. 6. – 22. 7.).

 Nejlépe se hodíte k Laurie Strode z filmu Halloween (1978). Hodně hrdinek z hororů přežije díky svým schopnostem, tahle však ne. Zachrání ji nějaká jiná postava, což je případ Laurie. V dalších pokračováních tohoto snímku se však hrdinka vyvíjela, a když šlo o život jejího syna, dokázala zmobilizovat všechny své síly.

Lev (23. 7. – 22. 8.). 

Charakterově se nejvíce blížíte Buffy Summer, která měla hlavní roli v seriálu Buffy, přemožitelka upírů (1997). Hlavní hrdinka je bezohledná a sexy ženská. Nakope všem upírům zadek, aniž by si u toho zlomila nehet. Bojuje s různými stvůrami, chrání svět a přesto všechno má čas ještě na kamarády. Věříte ve své schopnosti a máte tendenci ochraňovat slabší. Zvládáte toho hodně a je z vás díky tomu super žena stejně jako Buffy.

Jak zaujmout/svést muže v ohnivém znamení (Beran, Lev, Střelec)? Co je vlastně přitahuje a co od ženy chtějí?

Jak zaujmout/svést muže v ohnivém znamení (Beran, Lev, Střelec)? Co je vlastně přitahuje a co od ženy chtějí?

Ve špatných dnech můžou být sebestřední, tvrdohlaví, či tvrdohlaví, ale také umí být odvážní, dobrodružní a vášniví. Rádi se stanou vašimi rytíři ve zbroji a budou vás chránit před nebezpečím. Jedná se o jedno z nejenergičtějších znamení, takže nudit se s

Doporučené články Více

Panna (23. 8. – 22. 9.). 

Sidney Prescott z hororu Vřískot, to jste rozhodně vy. Hlavní hrdinka je zodpovědná, odvážná, spolehlivá a rozumná. Má všechny vlastnosti, které jí umožní nakonec přežít. Na první pohled působí jako introvert, ale to jen kvůli své opatrnosti, které není nikdy dost. Obzvláště v hororu.

Váhy (23. 9. – 23. 10.). 

Nejvíce se hodíte k Julii James ze snímku Vím, co jsi udělala minulé léto (1997). Od první chvíle vám musí být jasné, že neumře, protože je morální a skromná. Dokáže být však mnohdy nepříjemná kňučna. Naštěstí je také pozorná a schopná držet svůj slib stejně jako vy.

Štír (24. 10. – 22. 11.). 

V krizových situacích se chováte přesně jako Sarah Carterem z hororu Pád do tmy (2005). Hrdinka v hororu dokázala přežít jen díky tomu, že šla doslova přes mrtvoly. Zranila svého nejlepšího přítele Juna, aby zvládla utéct příšerám a zachránit si život. Sarah je povahou odpudivá, zradí raději své blízké, než aby se sama obětovala.

Střelec (23. 11. – 21. 12.). 

Charakterově se nejvíce ztotožňujete s Max Cartwright z filmu Poslední nás zachrání (2015). Krása a potrhlost je to, co tvoří charisma hlavní hrdinky.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.). 

Vy jste úplná Dana Polk ze snímku Chata v horách (2012). Hlavní hrdinka může vypadat jako nevinná a průměrná dívka, nenechte se však oklamat. Dana dostane za úkol zabít svého kamaráda, aby zachránila lidskou rasu, neudělá to. Dojde jí, že lidstvo za to nestojí. Zapálí si jointa a sleduje, jak svět hoří.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.).

 Charakterově se nejvíce blížíte k Mii Allen z filmu Lesní duch (2013). Může se z hlavní hrdinky stát darebák? Ano, Mia a vy jste toho důkazem. Hrdinka byla narkomanka a posednul ji démon a postupně vraždí své bývalé přátele. Vytrvale je děsí k smrti. Vy se též dokážete poměrně bez problému obrátit proti svým kamarádům, stačí vám k tomu jen malý důvod.

Ryby (21. 2. – 20. 3.).

 Nejvíce se hodíte k Jay, která se objevila v hororu Neutečeš (2014). Hlavní hrdinka je velmi statečná, protože se rozhodne pro tu těžší cestu. Má příležitost uniknout monstru tím, že získanou kletbu může někomu předat s pomocí sexu a bude v suchu. To však Jay neudělá, protože nechce ublížit jinému člověku, zvláště ne tomu, kterého zbožňuje.

zdroj: