Sny jsou zvláštní a někdy se může zdát, že nedávají žádný smysl. A někdy se v nich mohou objevit nejrůznější děsy a strachy, které mají většinou původ v reálném životě. Jaké jsou největší noční můry, které se opakují ve vašich snech podle zvěrokruhu?

Beran


Opakující se noční můra: Někdo vás zabíjí

Máte-li neustále podobné sny, v nichž vás někdo honí, a nakonec vás zabije, možná v sobě potlačujete vztek nebo hněv, které jsou ve vašem reálném životě. Tahle noční můra může signalizovat, že byste se měli naučit ovládat svoje nálady a výbuch vzteku, a také jim čelit.

4 nejvíce věrná znamení zvěrokruhu. Tato znamení vás nikdy nepodvedou!

4 nejvíce věrná znamení zvěrokruhu. Tato znamení vás nikdy nepodvedou!

Mnoho lidí kontroluje horoskopy v moment, kdy například s někým randím. Je samozřejmě důležité, aby se člověk především opíral o svou vlastní intuici a o své pocity. Každopádně pokud sami nevíte, horoskopy vám mohou často poradit.

Doporučené články Více

Býk


Opakující se noční můra: Bolavý zub, nebo zub, který vám vypadl

Sny, v nichž se vám o zubech, mohou znamenat problémy v pracovní sféře, ale také starosti s financemi. Pravděpodobně v bdělém životě žijete od výplaty k výplatě. Vypadlý zub ve snu může také znamenat blížící se náhlé onemocnění.

Blíženci


Opakující se noční můra: Udušení

Zdá se vám často o tom, že se dusíte nebo vás někdo dusí? Pak v sobě zřejmě „dusíte“ nějaké pocity, které neumíte v reálném životě dostatečně vyjádřit. Pokud vás ve snu někdo dusí, můžete očekávat podraz.

Rak


Opakující se noční můra: Zranění

Sny, v nichž se vám zdá stále dokola o nějakém zranění, mohou signalizovat, že v sobě máte nějaké emocionální zranění nebo máte strach z toho, že vám někdo citově ublíží. Rány na těle také můžou naznačovat, že budete nebo že aktuálně řešíte nějaké konflikty se svými blízkými.