Někdy zažíváme největší stres doma, mezi svými nejbližšími. Jak reagujete, když všichni kolem vás šílí a vy máte pocit, že se zblázníte? Odpověď či řešení najdete ve vašem zvěrokruhu. Patříte k pohodářům, nebo k těm, kteří se pustí hned do hádky?

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Berani většinou nemají problém zvládat krizové a stresující situace v rodině. Umí skvěle komunikovat a ani trochu se nebojí v případě potřeby zvýšit hlas. A vaše rodina moc dobře ví, že když už hlas zvýšíte, myslíte to vážně, a začnou vás konečně vnímat.

Denní partnerské horoskopy lásky na Čtvrtek (16-05-2019)

Býk (21.4. - 21.5.)

Býci nesnášejí boje a hádky, ale dost často je rodina donutí začít argumentovat. Raději byste ale tyhle situace přehlíželi, protože máte dojem, že ne každá situace vyžaduje vaši reakci. Proto často nereagujete vůbec a raději posloucháte hudbu nebo se díváte na nějaký film.

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Blíženci mají tendenci s rodinou většinou dobře vycházet, a to i protože vědí, že některé věci jsou úplně zbytečné. S rodinou začnete spolupracovat ve chvílích šílenství pouze tehdy, když budete mít co říct. Když ne a jejich hádky vás otravují, seberete se a jdete třeba ven nebo zavoláte přátelům.

Rak (22.6. - 22.7.)

Raci, vy jste náladoví a nesnášíte, aby vám někdo diktoval, co máte dělat. Zvláště v situaci, kdy je konflikt na spadnutí. Na druhou stranu moc dobře víte, že rodina se často přizpůsobí vám, takže se prostě někdy přizpůsobíte i vy jim.