Chtěli byste zbohatnout? Nebaví vás žít od výplaty k výplatě? Znamení zvěrokruhu vám poví, jak na to.

Beran (21. 3. – 20. 4.). 

Berani musí riskovat. Myslíte si, že je hloupé vsázet všechno na jednu? Není, protože vám to vyjde. Pokud chcete zbohatnout, měli byste investovat do riskantních věcí. Z nich pak vzejde něco velkého.

Hádky podle zvěrokruhu: Raci je nesnášejí, Berani rádi útočí!

Hádky podle zvěrokruhu: Raci je nesnášejí, Berani rádi útočí!

Hádky k životu patří, ale někdy se jimi necháme unést až moc. Když se však budeme řídit tím, co je typické pro jednotlivá sluneční znamení, hned bude hádka konstruktivnější. Jak se tedy co nejlépe pohádat?

Doporučené články Více

Býk (21. 4. – 21. 5.).

 Nepotřebujete k životu nikoho. Dokážete se o sebe postarat sami, protože jste nezávislí. Co si sami neuděláte, to nemáte. Můžete spoléhat jen sami na sebe, nikdo jiný vám peníze nevydělá. Pokud se pro něco rozhodnete, jste schopní tomu obětovat veškerou energii. Podle svého uvážení si vyberte projekt, kterému dáte vše. Sami se dokážete vypracovat až na samý vrchol. Máte na to.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.). 

Máte dobré nápady a na ně byste se měli zaměřit. Nebojte se a zrealizujte svoje myšlenky. Nejdříve získejte několik vědomostí o podnikání. Poté můžete své nápady přenést do reality. Najděte si nějakého společníka, který vám s tím pomůže.