Nejen lidová moudrost, ale i hvězdy radí zkusit to přes jeho mlsný jazyk, protože láska, jak známo, prochází žaludkem. Poradíme vám, jak na to, abyste právě tomu svému naservírovala na talíř to, co mu nejvíce prospěje.

Co uvařit, je-li váš partner…

15 nejlepších párů podle horoskopu. Díky těmto radám jsem si našla svého celoživotního partnera!

15 nejlepších párů podle horoskopu. Díky těmto radám jsem si našla svého celoživotního partnera!

Pokud máte rádi astrologii a věříte, že lidé jsou ovlivňováni hvězdami, pak může být tento článek pro vás velkým přínosem. Existuje 12 znamení zvěrokruhu. Jejich představitelé se navzájem liší charakterem, zvyky, názory a dokonce i energií. Proto vznikají

Doporučené články Více

BERAN

Neměl by to být velký problém, i když Berani mívají pěkně tvrdou hlavu. Nad stolem skrývajícím nesčetná překvapení zjihne očekáváním i ten nejzatvrzelejší Beran. Jako beránek se rozzáří nad minutkovými pokrmy jako jsou žebírka, biftek nebo řízky s bohatou oblohou. Chcete-li ho ukolébat a mít klid, podávejte moučník. V opačném případě vytáhněte láhev kvalitního vína.

BÝK

Má rád klid, pohodlí a pěkné prostředí. Jídlo přímo miluje a dá se vychovat k přímé závislosti, proto by mnohý Býk neopustil partnerku už jen kvůli oblíbenému jídelníčku. Říká se, že Býci zbožňují syrovou stravu, takže ani tatarákem nic nepokazíte, ovšem poctivý hovězí guláš nebo vepřo knedlo zelo v nich dokáže také rozproudit energii. Chcete-li probudit v Býkovi ten pravý žár, podávejte červené víno v červeném župánku či sexy prádle téže barvy.