Nejen lidová moudrost, ale i hvězdy radí zkusit to přes jeho mlsný jazyk, protože láska, jak známo, prochází žaludkem. Poradíme vám, jak na to, abyste právě tomu svému naservírovala na talíř to, co mu nejvíce prospěje.

Co uvařit, je-li váš partner…

Láska podle indiánského horoskopu

Láska podle indiánského horoskopu

Život indiánů ovlivňovala víra v nadpřirozené síly a jejich kultura byla plná magie a moudrosti. Byli součástí přírody a vlastnosti zvířat přirovnávali k těm lidským. Nyní si můžete podle data narození vyčíst právě z indiánského horoskopu, jaká jste a co

Doporučené články Více

BERAN

Neměl by to být velký problém, i když Berani mívají pěkně tvrdou hlavu. Nad stolem skrývajícím nesčetná překvapení zjihne očekáváním i ten nejzatvrzelejší Beran. Jako beránek se rozzáří nad minutkovými pokrmy jako jsou žebírka, biftek nebo řízky s bohatou oblohou. Chcete-li ho ukolébat a mít klid, podávejte moučník. V opačném případě vytáhněte láhev kvalitního vína.

BÝK

Má rád klid, pohodlí a pěkné prostředí. Jídlo přímo miluje a dá se vychovat k přímé závislosti, proto by mnohý Býk neopustil partnerku už jen kvůli oblíbenému jídelníčku. Říká se, že Býci zbožňují syrovou stravu, takže ani tatarákem nic nepokazíte, ovšem poctivý hovězí guláš nebo vepřo knedlo zelo v nich dokáže také rozproudit energii. Chcete-li probudit v Býkovi ten pravý žár, podávejte červené víno v červeném župánku či sexy prádle téže barvy.