Podívejte se, co říká znamení horoskopu o vaší přítelkyni. Pokud se ve vašem vztahu vyskytnou nějaké třenice, můžete zkusit postupovat podle našich rad.

Beran

Tvoje přítelkyně je vášnivá osoba. Ať už jde o práci nebo o vztah, bude ve všem, co dělá, postupovat energicky. Nenávidí únavu, a pokud se budete cítit nepříjemně, okamžitě vás opustí. Ujistěte se, že ve vás nalezne svůj svět. Pokud ano, promění váš život v úžasný zážitek.

Jací muži po vás šílí podle znamení zvěrokruhu?

Jací muži po vás šílí podle znamení zvěrokruhu?

Jak jistě víte, povahu lidí, tedy aspoň některých, silně ovlivňuje to, kdy v průběhu roku se narodili. To samozřejmě ovlivňuje i opačné pohlaví, které přitahují vaše určité povahové vlastnosti. Pojďme se společně podívat na to, které znamení přitahuje jak

Doporučené články Více

Býk

Ženy-Býci chtějí být nezávislé a každý pokus o její podřízení vám skončí odporem. Potřebuje vědět, že ji opravdu milujete za to, jaká je. Respektujte její rozhodnutí a nikdy ji neomezujte. Pokud se vám to podaří, bude vám matkou.

Blíženci

Blíženci jsou mixem emocí. Projevují radost a stráví s vámi opravdu báječné chvíle, ale občas mohou být také velmi nepříjemní.

Rak

Vaše přítelkyně je velmi citlivá. Rozčilují ji i drobné problémy. Račice ráda hýčká a nechává se hýčkat jako dítě. Pokud ji někdo jiný zkazí více než vy, pak vás může opustit. Ujistěte se, že jí vždycky jí dáte svoji lásku a ona potom bude jenom vaše.