Přestože se většinou snažíme, abychom se nenudili, někdy se jednoduše nudě nevyhneme. Třeba když čekáme dlouhé hodiny v čekárně u lékaře nebo sedíme na přednášce o tématu, které je pro nás absolutně nezajímavé, a tudíž nudné. Jak se snažíte v takovém případě nudu zahnat?

Beran


Pokud se Beran nudí, ať je to na přednášce, při hodině zeměpisu nebo na poradě, která se protáhla o dalších třicet minut, začne mluvit se sousedem, kolegou či spolužákem, vyrušuje a dělá různé žerty a vtípky. A pokud není Beran dospělý, chová se ještě bouřlivěji.

Denní partnerské horoskopy lásky na Čtvrtek (08-11-2018)

Denní partnerské horoskopy lásky na Čtvrtek (08-11-2018)

Dnes dokážete všechno udělat hravě a bez větších problémů.

Doporučené články Více

Býk


Býci cítí nudu doslova fyzicky, tak intenzivní pocit to pro ně je. Jsou unavení, zívají a ztrácejí schopnost soustředit se. Když už opravdu nemůžou nudu vystát, vyskočí a vygruntují byt odshora dolů a pak se za neuvěřitelnou nudu odmění zmrzlinou nebo popcornem.

Blíženci


Když se začne nudit Blíženec, začne si kreslit, hrát hry na notebooku nebo chytrém telefonu, hlavně aby tu nudu přežil ve zdraví. Psychicky se totiž cítí pod psa, takže nuda je pro ně doslova utrpení.

Rak


Raci se snaží nudu zahnat dvěma způsoby, buď si začnou nahlas stěžovat na všechny, kdo jsou v jeho blízkosti (i na svého zvířecího mazlíčka), nebo se snaží rozptýlit tiše a potají.