Možná víte, jaké jsou vaše silné stránky, ovšem neumíte je správně využít tak, abyste dosáhli plného potenciálu. Podívejte se, co o vás říká zvěrokruh a zkuste se řídit podle něj. Převezměte kontrolu nad svými životem a přestaňte jednou provždy sabotovat sami sebe.

Každý člověk má svoje slabé a silné stránky. Někdy ale neumíme využít ty silné a ty slabé potlačit. Co bychom měli udělat podle datumu našeho narození? Na co zapomenout a čemu dát větší energii?

Beran

Berani si musí nastavit realistická očekávání. Existuje totiž svět, který je v jejich mysli, a potom svět reálný. Musíte se proto vyrovnat se skutečností, že skutečný život není tak ideální, jak jste si ho vysnili. Na všechno neexistuje řešení ani odpověď, nic nebude přesně podle toho, jak byste si přáli. To ale neznamená, že váš život nemůže být krásný a úspěšný. Jen se přestaňte dusit normami a představami.

Jste optimista, nebo pesimista? Raci se vzdávají předem, Lvi věří v dobrý konec

Jste optimista, nebo pesimista? Raci se vzdávají předem, Lvi věří v dobrý konec

Jak se díváte na život? Pozitivně a spíše vidíte všechno optimisticky? Nebo patříte k těm, kteří všechno vidí černě? Nebo jste něco mezi a patříte k životním realistům? Horoskop vám napoví, k jakému typu náležíte. Možná budete překvapeni.

Doporučené články Více

Býk

Býci, vy musíte přestat toužit po tom, abyste se líbili ostatním. Kupujete si hezké oblečení, snažíte se dobře vypadat a svůj život se snažíte přizpůsobit svému okolí, abyste se cítili lépe. Možná se chvíli dobře cítíte, ale jen proto, že vás ostatní obdivují nebo vám všichni schvalují to, co děláte. Ale co vy sami, co byste skutečně chtěli? Buďte upřímnější sami k sobě.

Blíženci

Blíženci velmi často sabotují svůj potenciál tím, že se snaží být po ruce všem, kteří to potřebují. I když se ale domníváte, že jste úžasný přítel a partner, zkuste se naučit uklidnit vaše vnitřní svrbění, které vás nutí k tomu, abyste pořád někomu pomáhali a do někoho investovali svou energii. Buďte sami sobě tím největším přítelem a energii investujte hlavně sami do sebe.

Rak

Raci, vy se přestaňte zaměřovat na momentální dojmy a pocity, o nichž se domníváte, že ovlivní celý váš život. Není to tak a tyhle pocity nejsou trvalé. Nemusíte se jich bát a nemusíte na ně vůbec reagovat, jen je nechat projít kolem vás. Nebabrejte se v nich, odpojte se od nich a budete mnohem svobodnější a ve finále i úspěšnější.