Láska je pro člověka nesmírně důležitá, dalo by se říci, že bez ní nelze žít. Když se zamilujeme, nejraději bychom chtěli být s drahým protějškem každou minutu. Předtím si ovšem musíme domluvit první rande. Jeho úspěšnost určuje další pokračování vztahu. V jakém znamení úplňku nás čekají nejlepší vyhlídky? Podívejme se, jak to vidí hvězdy.

Měsíc v Beranu

Nastane-li úplněk v Beranu, na rande se příliš nežeňte. Nemuselo by dopadnout zrovna nejlépe, protože tato fáze měsíce svádí k sobeckosti a bezohlednosti. Na druhou stranu může být člověk soutěživý a uskuteční radikální změny, ale jak vše rychle vzplane, také ochladne.

Horoskop na dnešní den - Sobota(08-12-2018)

Měsíc v Býku

Pokud si naplánujete první rande při svitu měsíce za úplňku v Býku, nevezmete to za správný konec. Neudržíte své chtíče na uzdě a skončíte spolu ve vášnivém objetí, protože měsíc v Býku přeje krátkodobým milostným vzplanutím. Lidé bývají neopatrní a chamtiví.

Měsíc v Blížencích

Síla úplňku v Blížencích se nejvíce projeví v komunikačních dovednostech, proto nemusí první rande dopadnout zrovna nejhůře. Nutno podotknout, že bude vše probíhat spíše na kamarádské vlně. První jiskra patrně nepřeskočí, ale neklesejte na mysli. Není to špatný začátek.

Měsíc v Raku

Pakliže nastane úplněk v Raku a vy máte na programu první rande, počítejte s úspěchem. Měsíc v Raku přeje budování nových partnerských vztahů i rodinného štěstí. Lidé jsou k sobě upřímnější, otevřenější a touží tvořit zamilovanou dvojici.