Ty jsi pro něj všechno.

Myslíš si, že víš, ale nemůžeš si být jistý: jsi jeho prioritou číslo jedna? A jsou to především priority mužů?

Panny skvěle uklízí. Blíženec vám prodá i mrtvolu: V čem vynikají jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Panny skvěle uklízí. Blíženec vám prodá i mrtvolu: V čem vynikají jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Každý člověk je šikovný na něco. Někdo je manuálně zručný, jiný vyniká spíše v oborech, kde ruce tolik nepotřebujeme. Málokdo ví, že na to, v čem jsme dobří má vliv znamení, ve kterém jsem se narodili. A na co jste machři vy? 

Doporučené články Více

Vy stužíte jeho řeč těla a pozorujete jeho činy, zvlášť když jsou přímo příbuzní s vámi. Opravdu posloucháte to, co říká, protože víte, že podtextem jsou skutečná informace.

Zdá se, že je do vás docela, ale jste na seznamu jeho seznamu? Domnívá se, že vaše potřeby jsou stejné, ne-li to víc, než jeho vlastní?

Všichni chceme vědět, kde stojíme, zejména ve vztazích, ale může být obtížné číst jeho chování k sobě. Někteří lidé jsou snadno čtení a jiní, ne tolik.

Můžete se ho přímo zeptat přímo, ale pokud je na začátku vztahu, můžete ho vyděsit a to je poslední věc, kterou chcete udělat. A není spravedlivé mu říkat, že je vaším prvním číslem , jen aby ho mohl říct o vás. Nechcete být tak manipulativní nebo předstírat, že pocítíte něco, co si nejste jisti, že se cítíte.SOUVISEJÍCÍ:

Jediné tajomstvo, ktoré vám partner tají vo vzťahu na základe jeho znamenia

Jediné tajomstvo, ktoré vám partner tají vo vzťahu na základe jeho znamenia

Muži skrývajú mnohé tajomstvá. Na základe znamenia vám váš partner zatajuje túto jednu vec.

Doporučené články Více

38 Citáty od osobností, které vědí, jak udělat lásku Pokud váš plán je stačí jen čekat na to, že se nikdy nedostanete na odpovědi, které hledáte, a bude se stále více zlobit.

Další možností je prostě nadhodnotit každou věc, kterou dělá, v naději, že budete schopni interpretovat své chování jako potvrzení, že se o tebe stará především nad ostatními, ale to je trochu čas. A pokud nejste profesionální psycholog, můžete si všechno špatně vykládat.


Astrologie vám může dát nějaký pohled na své chování, protože osoby narozené pod každým zvěrokorem sdílejí určité podobnosti. Jakmile znáte známky toho, že jste v životě nejdůležitější věcí, budete se moci uvolnit a ocenit mnohem lépe.