Máte spadeno na muže ve vaší blízkosti, ale nevíte, jak mu učarovat? Vyzkoušejte rady hvězd! Ne všichni pánové si potrpí na se..y dámy, které jsou pro ně příliš vyzývavé. Někdo je zamlklý, introvert anebo naopak romantik či rodilý svůdce!

Beran

Beranům nechybí vášeň a osobité kouzlo. Není divu, že má v sobě oheň a mužnost. Pánové narození v Beranu si potrpí na přitažlivé protějšky se smyslnými křivkami. Rozhodně se však neukazujte jako všeho schopná žena. Beran má potřebu zachraňovat. Neumí žít po boku dívky, která ho má pod čepcem. Potřebuje být obdivován pro svou odvahu. Odměnou bude oddanost a věrnost.

Přichází ZCELA ZÁSADNÍ NOVOLUNÍ: Měsíc přinese Beranovi peníze, Blíženci nový vztah

Přichází ZCELA ZÁSADNÍ NOVOLUNÍ: Měsíc přinese Beranovi peníze, Blíženci nový vztah

Toto novoluní je důležité pro osoby narozené ve Střelci. A nejen pro ně. Pod vlivem tohoto novoluní bude Rak řešit záležitosti spojené s cestou do zahraničí, Vodnář si rozšíří vědomosti, Berana čekají úřední záležitosti a také si budeme plnit své sny, jel

Doporučené články Více

Býk

Jakmile spatříte muže Býka, uhrane vás svou sebejistotou. Ano. Býk stojí nohama pevně na zemi a působí klidně. Touží po věrném svazku, ale také po ženě, která o sebe dokáže pečovat. Nezapomeňte na luxusní parfém a upravenost. Zrozenci Býka milují divadlo, chutné večeře a podobné akce. Pokud Býk ucítí smyslnost, dostane se vám věrné lásky a života v jistotě.

Blíženci

S muži ve znamení Blížence je tak trochu problém, dlouho nevydrží na jednom místě, i když vás milují. Rozhodně je zaujmete se..y oblečkem, pěknou postavou a mistrovstvím komunikace. Blíženci nesedí na zadku, proto nevyhledávají domácí typy. Jejich pozornost získáte bláznivými nápady a pestrým společenským programem. Jen tak se nebude Blíženec nudit, protože to z duše nesnáší.

Rak

Rak miluje ženskou společnost a nikterak se tím netají. Vybírá si přitažlivé a magické ženy. Je ovšem zajímavé, že ho lze skolit také láskou k rodině, vařením, pečením a perfektním úklidem. I když působí odtažitě, stejně po vás očkem pokukuje, proto ho laskejte ve vlasech, chvalte a starejte se o něj jako o malé dítě. Pokud Rak z něžného pohlaví necítí smysl pro rodinu, jde hledat jinde.