Beran (21. 3. – 20. 4.).

 Roku 2018 potkáte člověka, který s vámi zůstane po celý život. Možná tomu nebudete chtít uvěřit, ale vaše samota skončí. Pocity bezmoci a osamění brzy zmizí. O radosti a starosti se už budete moct konečně s někým rozdělit.

Býk (21. 4. – 21. 5.).

 V roce 2018 najdete nejlepšího přítele. Mezi vámi sice nevznikne partnerská láska, ale kamarádská. Budete se moct o svého nového kamaráda opřít, svěřit mu všechna svá tajemství a podělit se s ním o své starosti. Konečně už nebudete na všechno sami.

Je tady ČÍNSKÝ ROK VEPŘE: Lva čekají potíže s láskou, Býk se dočká miminka

Je tady ČÍNSKÝ ROK VEPŘE: Lva čekají potíže s láskou, Býk se dočká miminka

Čínský rok 2019 začal oficiálně 5. února 2019 a potrvá až do 24. ledna 2020. Čínský rok ve znamení Vepře předpovídá víceméně šťastný a bohatý rok téměř pro všechna znamení zvěrokruhu. Vepř je totiž pozitivní a aktivní znamení zvěrokruhu, a tak na sebe v r

Doporučené články Více

Blíženci (22. 5. – 21. 6.).

 V roce 2018 najdete lásku sami k sobě. Konečně se začnete brát vážně a mít se trochu rádi. Budete si více důvěřovat a méně si házet klacky pod nohy. Budete potřebovat nejvíce sami sebe, což se vám splní.

Rak (22. 6. – 22. 7.).

 Najdete lásku u člověka, který s vámi nezůstane navždy. To nevadí, protože vás změní. Naučí vás spoustu věcí o životě a o vás samotných. Pomůže vám zjistit, jaký by váš životní partner měl opravdu být.