Vánoce jsou časem klidu, míru a lásky. Lidé si dávají dárky pro radost a užívají si drahocenné dny volna. Co dělají v tomto kouzelném čase Váhy, Panny anebo Vodnáři? Srovnejte si své aktivity podle hvězd.

Beran

Když se řekne před Beranem slovo Vánoce, rozzáří se mu oči a vrátí se do dětských let. Veškerý volný čas tráví s dětmi. Staví sněhuláka, sáňkuje a chodí bruslit. To vše v aktivním duchu, protože Beran doma u televize neposedí. Pro Berana představují Vánoce zábavu a smích.
 

Tři nejchytřejší znamení zvěrokruhu mezi ženami. Budete překvapeni, jak to perfektně sedí!

Tři nejchytřejší znamení zvěrokruhu mezi ženami. Budete překvapeni, jak to perfektně sedí!

Podle astrologů se vyskytují znamení, která mají již předem danou určitou přirozenou inteligenci. Je to podobné jako v tomto článku, který se zabýval tím, která znamení bývají zpravidla těmi nejlepšími rodiči.

Doporučené články Více

Býk

Požitkářský Býk má Vánoce spojeny s pojídáním dobrot a přípravou delikates, které běžně přes rok nevaří. Nepotrpí si na velký úklid, hlavně aby mě plný žaludek. O romantiku se postará praskající dřevo v krbu a sklenka vína. Děti si přeci pohrají s hromadou dárků, které dostali od Ježíška.

Blíženci

Činorodí Blíženci si nepotrpí na tradiční Vánoce, a pokud jim to finance dovolí, vycestují do zahraničí za sluníčkem. S předvánočním stresem si nelámou hlavu a vše připravují na poslední chvíli. Jde jim především o to, že jsou s rodinou pohromadě. Potěší je návštěvy přátel a povídání do rána.