Každý z nás má občas náladu pod psa, a také se to jinak projevuje. Někdo se stočí do klubíčka a hloubá, jiný nadává, s dalším není řeč. Jak je to s vámi podle znamení zvěrokruhu?

 

Velký podzimní horoskop pro každé znamení

Velký podzimní horoskop pro každé znamení

Čekají vás v životě změny? Budete trpět podzimní depresí? Víme, co čeká na podzim vaše znamení.

Doporučené články Více

Beran

Zrozenci Berana nesnášejí nemoc a nedostatečnou fyzickou aktivitu. Poté mají deprese, protože neumí být ani vteřinu na jednom místě. Porozumění najdou u nejbližších. Berani dělají často kvůli své horké hlavě špatná rozhodnutí. Pak je s nimi k nevydržení. Pomůže jim vytyčení nového cíle.

Býk

Býk se špatně smiřuje se svým selháním, protože aktivitám věnuje všechno. Sice dělá jakoby nic, ale pěkně ho to žere. Přepadne ho smutek a špatné myšlenky. Cítí se méněcenný a neproduktivní. Stačí vlídné slovo, pozvání na vynikající večeři a sklenku lahodného vína. 

Blíženci

Blíženci patří mezi nejaktivnější znamení. Vesměs se jim daří, ale díky tomu, že dělají mnoho věcí najednou, často se jim něco nepovede. Ihned je obejme smutek, který má velkou intenzitu. Buď si lehnou do postele i na několik týdnů anebo selhání vyženou při adrenalinovém sportu či čtení knihy.

Rak

Rak se bojí budoucnosti a ztráty rodiny. Z nepochopitelných důvodů se mu občas v hlavě promítají chmurné myšlenky. V tom případě potřebuje cítit pevnou půdu pod nohama a pomoc nejbližších. Nepohrdne hýčkáním, libými slůvky, rodinnou pohodou, dobrým zákuskem a masáží.

Znamení zvěrokruhu odhalí vaše nejtajnější obavy

Znamení zvěrokruhu odhalí vaše nejtajnější obavy

Každý z nás má v sobě skryté strachy. Často o nich ani nevíme a objeví se až v momentě, kdy to nejméně čekáme. Některé své strachy naopak známe a snažíme se dělat vše proto, abychom je nevypustili ven. Přece jen jsou ale i společné pro znamení zvěrokruhu

Doporučené články Více