Zamilovali jste se do někoho, ale nevíte, jaké má ve vztahu priority? Znamení zvěrokruhu vám to prozradí a díky tomu můžete dát svému protějšku, co potřebuje.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pokud jde o vážný vztah, Berani nehrají žádné hry. Jednoduše chtějí, aby jim jejich protějšek věnoval spoustu pozornosti a upřednostňoval je před ostatními. Od partnera očekávají upřímnost. Ta je pro ně velmi důležitá.

Zlozvyky podle znamení: Štíři si koušou nehty, Střelci chodí pozdě. A co vy?

Zlozvyky podle znamení: Štíři si koušou nehty, Střelci chodí pozdě. A co vy?

Každý má nějaké zlozvyky a neřesti, které k němu zkrátka patří a jen tak se jich nezbaví. Co ve vztahu ze začátku vůbec nevadí, se může časem stát velmi nepříjemnou třecí plochou. Prozradíme vám, jaké zlozvyky můžete u druhých čekat v závislosti na jejich

Doporučené články Více

Býk (21. 4. – 21. 5.)

 Býci jsou sice tvrdohlaví, ale umí být také neuvěřitelně citliví. Od protějšku očekávají projevy náklonosti a empatie. Potřebují si s partnerem vzájemně porozumět. Pokud ho nějakým způsobem zradíte, trvá jim dlouho, než vám dokáží odpustit. Důvěra je u nich na prvním místě.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

 Blíženci si rádi užívají života. Jsou energičtí a dokáží se radovat z maličkostí. Ve vztahu potřebují vzrušení, jinak se s protějškem začnou nudit. To je pro ně důvod k rozchodu.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

 Raci očekávají od svého partnera věrnost. Zahýbání absolutně netolerují. V tomto jsou velmi zásadoví. Sami jsou svým protějškům věrní. Nikdy by se nestalo, že by svého milovaného podvedli.