Zamilovali jste se do někoho, ale nevíte, jaké má ve vztahu priority? Znamení zvěrokruhu vám to prozradí a díky tomu můžete dát svému protějšku, co potřebuje.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pokud jde o vážný vztah, Berani nehrají žádné hry. Jednoduše chtějí, aby jim jejich protějšek věnoval spoustu pozornosti a upřednostňoval je před ostatními. Od partnera očekávají upřímnost. Ta je pro ně velmi důležitá.

LÍBACÍ HOROSKOP: Štír je vášnivý hřebec z telenovely, Rak slintá jako bernardýn

LÍBACÍ HOROSKOP: Štír je vášnivý hřebec z telenovely, Rak slintá jako bernardýn

Znamení zvěrokruhu odhalí opravdu hodně věcí o vaší osobě. Pokud jste si vyhlédla nový objev a po fyzické stránce vás přitahuje, určitě v sobě řešíte otázku, jak tento chlapík asi líbá. Bude se vám to s ním líbit a jeho rty z vás udělají vášnivou Rosalind

Doporučené články Více

Býk (21. 4. – 21. 5.)

 Býci jsou sice tvrdohlaví, ale umí být také neuvěřitelně citliví. Od protějšku očekávají projevy náklonosti a empatie. Potřebují si s partnerem vzájemně porozumět. Pokud ho nějakým způsobem zradíte, trvá jim dlouho, než vám dokáží odpustit. Důvěra je u nich na prvním místě.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

 Blíženci si rádi užívají života. Jsou energičtí a dokáží se radovat z maličkostí. Ve vztahu potřebují vzrušení, jinak se s protějškem začnou nudit. To je pro ně důvod k rozchodu.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

 Raci očekávají od svého partnera věrnost. Zahýbání absolutně netolerují. V tomto jsou velmi zásadoví. Sami jsou svým protějškům věrní. Nikdy by se nestalo, že by svého milovaného podvedli.