Zamilovali jste se do někoho, ale nevíte, jaké má ve vztahu priority? Znamení zvěrokruhu vám to prozradí a díky tomu můžete dát svému protějšku, co potřebuje.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pokud jde o vážný vztah, Berani nehrají žádné hry. Jednoduše chtějí, aby jim jejich protějšek věnoval spoustu pozornosti a upřednostňoval je před ostatními. Od partnera očekávají upřímnost. Ta je pro ně velmi důležitá.

Jaké jsou slabiny milostného života podle znamení horoskopu? Každé má něco jiného!

Jaké jsou slabiny milostného života podle znamení horoskopu? Každé má něco jiného!

Veškerá zodpovědnost se dá na někoho svést.

Doporučené články Více

Býk (21. 4. – 21. 5.)

 Býci jsou sice tvrdohlaví, ale umí být také neuvěřitelně citliví. Od protějšku očekávají projevy náklonosti a empatie. Potřebují si s partnerem vzájemně porozumět. Pokud ho nějakým způsobem zradíte, trvá jim dlouho, než vám dokáží odpustit. Důvěra je u nich na prvním místě.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

 Blíženci si rádi užívají života. Jsou energičtí a dokáží se radovat z maličkostí. Ve vztahu potřebují vzrušení, jinak se s protějškem začnou nudit. To je pro ně důvod k rozchodu.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

 Raci očekávají od svého partnera věrnost. Zahýbání absolutně netolerují. V tomto jsou velmi zásadoví. Sami jsou svým protějškům věrní. Nikdy by se nestalo, že by svého milovaného podvedli.