Úzkost se může u každého člověka projevovat různými způsoby. V některých situacích by vás možná ani nenapadlo, že jde právě o ni. Skrze znamení zvěrokruhu zjistíte, jakou podobu má ta vaše.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Cítíte velmi intenzivní a nespecifický strach. Víte, že je něco špatně. Obáváte se, ale vlastně nevíte čeho. Tato nejistota vaši úzkost prohlubuje. Cítíte nebezpečí, ale nemáte ponětí, odkud přichází. A kvůli tomu se nedokážete ani nijak bránit.

Čím jste výjimeční? Prozradí to znamení zvěrokruhu

Čím jste výjimeční? Prozradí to znamení zvěrokruhu

Máte pocit, že v ničem nevynikáte? Vaše okolí to možná vnímá trochu jinak. Znamení zvěrokruhu vám poví, v čem tkví vaše originalita.

Doporučené články Více

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Nemůžete spát, cítíte nespecifickou nervozitu. Neustále se v posteli převracíte, potíte se, zakrýváte se a zase odkrýváte. Snažíte se zastavit svoji mysl, která běží na plné obrátky. V tento okamžik je však marné bojovat se svojí hlavou. Musíte to přečkat.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Svoje úzkosti nezvládáte. Snažíte si pomoci těmi nejhoršími způsoby. Pijete alkohol, hrajete hazardní dry nebo zkoušíte drogy. Někteří z vás jdou nakupovat a utrácí veškeré svoje peníze, aby si udělali radost. Nechcete vidět, že vám něco je. Vaše úzkosti přebíjíte věcmi, které vám krátkodobě udělají dobře. Problém je, že jakmile s nimi skončíte, úzkost vás dožene znovu a bude ještě silnější.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vaše úzkost vám způsobuje to, že nemůžete téměř jíst, pít, chodit na veřejnost a celkově fungovat v běžném životě. Během nejintenzivnější úzkosti si nejste schopni jít ani nakoupit jídlo. Možná byste chtěli jíst, ale žaludek a krk máte tak stažený, že to nejde.