Jak se seznamují Ryby nebo Lvi? Máme přehled pro každé znamení

Léto je tady a s ním i ideální příležitost seznámit se s někým novým. Každé ze znamení horoskopu se však chová trochu jinak. Čím vás mohou jeho zrozenci zaskočit? Co od nich čekat? Čtěte!

Krásky podle horoskopu: Co je vaší hlavní zbraní?

Krásky podle horoskopu: Co je vaší hlavní zbraní?

Každému bylo dáno do vínku něco, co upoutá pohledy a okouzlí opačné pohlaví. Lvice oslní hřívou, Kozorožky ukážou nohy a Váhy lákají svůdným zadečkem. Jak jste na tom vy?

Doporučené články Více

Článek
Že se každé znamení zvěrokruhu chová jinak, to je jasná věc. Jejich chování se liší i při seznamování s někým novým. Máte novou známost nebo vyhlédnutou kořist? Bude nesměle stát stranou a čekat, kdo ho osloví? Nebo půjde rovnou na věc? Jak se liší chování Lva nebo Raka?

Neposední Berani (21. 3.–20. 4.)


Nejčastěji na ně narazíte tam, kde se něco děje. A jsou všude, nepostojí na jednom místě. To znamená, že vás bezostyšně zatáhnou do jakékoli aktivity, která je zrovna po ruce, ještě dřív, než se dozvíte jejich jméno. Stejně bezostyšně vás v tom nechají, aby vás po pár minutách zase našli a odtáhli jinam. Nemají zábrany, energicky vychrlí všechno, co mají na srdci, a často vás ani nepustí ke slovu – ideální pro stydlíny.

Čím vás okouzlí:otevřeností, přímostí a energií

Rozvážní Býci (21. 4.–21. 5.)


Pro Býky je seznamování vlastně docela stresovou záležitostí, protože nové věci nejsou úplně jejich hobby. Každé slovo, které vám poví, pečlivě rozváží, ať už se ptáte na jejich nejhlubší pohnutky nebo na to, co si dají k pití. Z druhé strany myslí i na vás, snaží se, abyste se cítili pohodlně a uvolněně, i když oni sami třeba právě zažívají peklo. Asi neoslní jiskřivými úsměvy a rozvernými vtípky, ale budou sympaticky upřímní a nervózní. To se taky počítá.

Jak zaujmout/svést muže v ohnivém znamení (Beran, Lev, Střelec)? Co je vlastně přitahuje a co od ženy chtějí?

Jak zaujmout/svést muže v ohnivém znamení (Beran, Lev, Střelec)? Co je vlastně přitahuje a co od ženy chtějí?

Ve špatných dnech můžou být sebestřední, tvrdohlaví, či tvrdohlaví, ale také umí být odvážní, dobrodružní a vášniví. Rádi se stanou vašimi rytíři ve zbroji a budou vás chránit před nebezpečím. Jedná se o jedno z nejenergičtějších znamení, takže nudit se s

Doporučené články Více

Čím vás okouzlí: zájmem, ohleduplností a pravdivostí

Zvědaví Blíženci (22. 5.–21. 6.)


Blíženci vám nedají pokoj od chvíle, kdy prohodíte první slovo u baru, až po okamžik, kdy ho opustíte. Chtějí o vás vědět všechno. Už v okamžiku, kdy k vám sebevědomě nakráčí s drinkem v ruce, mají v hlavě tisíce otazníků, které se tam nastřádaly během doby, co vás po očku sledovali. A pak se začnou ptát. A vy se možná budete trochu cítit jako u výslechu, ale z druhé strany, komu by takový zájem nelichotil?

Čím vás okouzlí: zvědavostí, sebevědomím a všímavostí