Na sociálních sítích se hned pozná, kdo si rád tahá triko a kdo je profesionální šmírák. Jaká charakteristika odpovídá vašemu znamení horoskopu?

Beran.

Pro vás jsou sociální místo pódiem, na kterém můžete všem vymáchat čumák ve vašem úspěchu. Neustále se chlubíte a když není s čím, raději nic nepostnete. Jste schopní sledovat několik diskuzí, a to jen proto, abyste mohli někomu vytknout pravopisnou nebo faktickou chybu.

Krutá pravda vyplouvá na povrch! Tohle jsou nejhorší tabu, která ukrývá vaše znamení

Krutá pravda vyplouvá na povrch! Tohle jsou nejhorší tabu, která ukrývá vaše znamení

Z horoskopu se toho dá vyčíst opravdu hodně. To, kde najdete svou spřízněnou duši nebo jaké dny v týdnu pro vás budou kritické. Ovšem některé věci zůstávají neodhaleny a je kolem nich velké tabu. Posvítíme si na to, co tají jednotlivá znamení. Ve zvěrokru

Doporučené články Více

Býk.

Váš profil i prezentace jsou dost dobré. Nikdy nepostujte nekvalitní fotky, i kdyby to mělo být jenom z vaší zahrady. Vypadáte jako někdo, kdo je vždy perfektní a žije báječný život. Ale ve skutečném životě? Na doma nosíte špinavé tričko a neumyjete si týden vlasy.

Blíženec.

Váš přístup je matoucí. Svými příspěvky potřebujete ukázat své sociální a inteligenční kvality, navíc musí jít o opravdu vymazlenou fotku. Nicméně na svou zeď něco dáváte jednou za tři až šest měsíců. Tak záleží vám na tom, co si o vás lidi myslí, nebo to máte na háku?