Na sociálních sítích se hned pozná, kdo si rád tahá triko a kdo je profesionální šmírák. Jaká charakteristika odpovídá vašemu znamení horoskopu?

Beran.

Pro vás jsou sociální místo pódiem, na kterém můžete všem vymáchat čumák ve vašem úspěchu. Neustále se chlubíte a když není s čím, raději nic nepostnete. Jste schopní sledovat několik diskuzí, a to jen proto, abyste mohli někomu vytknout pravopisnou nebo faktickou chybu.

Jak slaví vánoční svátky Blíženec, Rak, či Váhy aneb ne všichni sledují pohádky a pojídají cukroví

Jak slaví vánoční svátky Blíženec, Rak, či Váhy aneb ne všichni sledují pohádky a pojídají cukroví

Vánoce jsou časem klidu, míru a lásky. Lidé si dávají dárky pro radost a užívají si drahocenné dny volna. Co dělají v tomto kouzelném čase Váhy, Panny anebo Vodnáři? Srovnejte si své aktivity podle hvězd.

Doporučené články Více

Býk.

Váš profil i prezentace jsou dost dobré. Nikdy nepostujte nekvalitní fotky, i kdyby to mělo být jenom z vaší zahrady. Vypadáte jako někdo, kdo je vždy perfektní a žije báječný život. Ale ve skutečném životě? Na doma nosíte špinavé tričko a neumyjete si týden vlasy.

Blíženec.

Váš přístup je matoucí. Svými příspěvky potřebujete ukázat své sociální a inteligenční kvality, navíc musí jít o opravdu vymazlenou fotku. Nicméně na svou zeď něco dáváte jednou za tři až šest měsíců. Tak záleží vám na tom, co si o vás lidi myslí, nebo to máte na háku?