Náš módní styl ovlivňují nejrůznější faktory od typu postavy po charakterové rysy. Určitým ukazatelem může být také znamení zvěrokruhu. Jaké že jste znamení?

Podle charakteristických rysů jednotlivých znamení zvěrokruhu se dá odhadnout, jaký módní styl se k nim nejlépe hodí. Kdo se cítí dobře ve sportovních teplácích a kdo dává přednost elegantním kostýmkům? Každé znamení má svoje preference, co tedy sedí právě vám?

Řídí vám život emoce? Může za to i znamení, ve kterém jste se narodili

Řídí vám život emoce? Může za to i znamení, ve kterém jste se narodili

Jsme jenom obyčejní lidé, kteří podléhají svým emocím. Někteří méně, jiní více. Nálady se nám střídají jako počasí. Býváme veselí, smutní, někdy doslova zuříme. Zatímco někteří z nás dokážou tohle všechno ustát a řídí se spíš logikou, existují lidé, který

Doporučené články Více

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Sebevědomí Berani chtějí za každých okolností vyčnívat a s tím, co si o nich myslí okolí, si příliš nelámou hlavu. Respektive mají dost sebevědomí na to, aby se na názory ostatních neohlíželi. Příslušníci tohoto znamení se často vyžívají ve vyzývavých a extravagantních kouscích, na které většina lidí v obchodech jen zpovzdálí kouká a přeje si, aby na ně měli dost odvahy. Berani mají rádi výrazné barvy, výrazné vzory a výrazné střihy, skoro nikdy je neuvidíte v džínách a triku, protože se jako součást davu prostě necítí dobře.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pro Býky je základním požadavkem na oblečení jeho pohodlnost a praktičnost. Nejsou kdovíjak parádiví a spíš než kráse dají přednost tomu, aby se v tom, co mají na sobě, cítili dobře. Neřeší trendy a módní hity, výstřelky je nechávají chladnými, dámy se zásadně vyhýbají podpatkům. Pokud ale najdou značku, která je uspokojí a mají z ní dobrý pocit, jsou jí věrní. Za oblečení jsou schopni utratit i velké peníze, pokud přesně odpovídá jejich požadavkům na kvalitu a funkčnost.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Blíženci oblékání také moc neřeší, je to pro ně stejná podružnost jako třeba jídlo. Když ráno vyráží do světa, prostě na sebe něco nahází a hlavou jsou už úplně jinde. Jejich styl se proto mění ze dne na den – jednou je můžete potkat v teplákách, podruhé v malých černých. Přelétavost a náladovost Blíženců se odráží i v jejich oblékání podle momentálních pocitů a nálad. Nikdy jim nezkoušejte oblečení kupovat, většinou totiž ani sami nevědí, co chtějí.