"Něco tak obřího, jako jsou planety, nás svou silou prostě musí ovlivňovat," odpovídá má kamarádka na otázku, jak může jako vědkyně věřit horoskopům. Pokud i vy věříte, že datum narození ovlivňuje vaši povahu a dispozice, pak vás určitě bude zajímat oblast vztahů: Která znamení jsou jako stvořena k tomu, aby prožila osudovou lásku? S kým vás čeká neustálé soupeření a s kým ten nejúžasnější flirt?

Beran

Charakteristickými vlastnostmi Berana jsou odvaha, energie, průbojnost a ambice. Berani patří mezi přitažlivé osoby, do kterých se druzí snadno zamilují. Je ale třeba počítat s tím, že se neradi přizpůsobují, a tak vedle sebe potřebují někoho, kdo nebude omezovat jejich svobodu a nezávislost.

Jakým člověkem se podle horoskopu po tomto roce pomalu stáváte?

Jakým člověkem se podle horoskopu po tomto roce pomalu stáváte?

Co vám dal tento rok? Kam spějete?

Doporučené články Více

Býk

Býci jsou přemýšliví, konzervativní, milují kvalitní věci, klid a pohodu. Jsou laskaví a milující a jsou to vysloveně rodinné typy. Potřebují partnery, kteří trochu ukočírují jejich sklony k lenosti a nechuť ke změnám.

Blíženci

Blíženci jsou charismatické osobnosti, vynikají kreativitou a neustále překvapují. Mají bystrý úsudek, jsou chytří a milují humor. To z nich dělá poměrně přitažlivé osoby. Mají trochu tendence zkoušet a zkoušet, takže než se Blíženec usadí, chvíli to asi potrvá.

Rak

Raci jsou těmi nejempatičtějšími a nejlaskavějšími z celého horoskopu. Šťastný vztah je pro ně vším a milující a velká rodinaceloživotním naplněním. V Rakovi najdete oddaného partnera, bohužel, ne každý jeho lásku a náklonnost dokáže rozdýchat.