Hádka mezi mužem a ženou může vypuknout kdykoli. Nejčastěji se tak stane kvůli maličkosti. Některá znamení umí svůj vztek potlačit, jiná se neubrání výbuchům vzteku. Ať už je to tak, či ona, zkuste jim to odpustit. Předurčily jim to hvězdy.


BERAN (21. 3. až 20. 4.)

Horkokrevní Berani mají jeden „dar“. Umějí vybuchnout nejrychleji ze všech znamení zvěrokruhu. Každičká jiskra dokáže vzplanout v obří požár. Mají v sobě takové množství hněvivé energie, že mají často problém se ovládat. A i když jsou chvíle, kdy by rádi zachovali klid, je to pro Berany často nadlidský až nemožný úkol. Berani se dají se svou vznětlivostí přirovnat k sopce. Vybuchnou náhle, silně, křičí a nemají daleko k tomu někoho napadnout i fyzicky. Hádají se až do úmoru.

Co děláte ve dvaceti a budete toho později litovat? Prozradí vám to znamení zvěrokruhu

Co děláte ve dvaceti a budete toho později litovat? Prozradí vám to znamení zvěrokruhu

Člověk někdy dělá chyby, aniž by si je uvědomoval. Znamení zvěrokruhu vám napoví, čeho byste se měli ve svých dvaceti letech vyvarovat. Později byste totiž některých svých činů mohli litovat.

Doporučené články Více

BÝK (21. 4. až 21. 5.)

Vyrovnaní zrozenci v Býku se mohou jevit jako oázy klidu. Nedejte se mýlit! Jejich trpělivost není bez hranic a běda tomu, kdo je překročí. Zrada a neloajalita nejsou tolerovány. Vytáčí je dvojí metr a diskriminace. Jejich hněv narůstá zprvu nepozorovaně. Potřebují více času k tomu, aby si vše srovnali v hlavě a vrátili se ke své vnitřní rovnováze. Raději volí diskusi, než by šli do konfliktu. S klidem se snaží před druhým obhájit svoji pravdu.

BLÍŽENCI (22. 5. až 21. 6.)

Blíženci jsou živelní a nepředvídatelní. Je složité jen tak podle všech jejich atributů popsat, jak zrovna zareagují v konfliktních situacích. Jednou vše řeší klidně a s rozvahou a podruhé zase jako by měli nervy v kýblu a potom závodí o titul Fúrie – hadr! Milují hovory o svých emocích, ty se však natolik různí, že je těžké je zachytit. Křičí, třískají porcelánem, kopou do dveří… v takové situaci je neradno je zastavovat. Umí být i vulgární a všehoschopní.

RAK (22. 6. až 22. 7.)

Raci jsou klidní a snaží se chápat stanovisko protistrany. Pokud ale přijdou na to, že nejsou doceněni, pochopeni, někdo je dokonce uráží, pak v nich hněv narůstá. K výbuchu zlosti u nich dochází ale jen velmi zřídka. To ovšem neznamená, že by jejich hněv byl menší než u jiných znamení zvěrokruhu. Hněv se u nich pouze projevuje odlišně. Rozzlobení Raci cítí vnitřní nechuť a odpor vůči svému soupeři. V hlavě si přehrají plamenně květnaté projevy, ale navenek pouze náhle citelně ochladí své styky s danou osobou.