Začal se váš kamarád nebo partner z ničeho nic chovat divně? Řekněte nám jeho znamení a my vám prozradíme, zda náhodou není v depresi a jestli se netrápí.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Úplně vypustí spánek a totálně se ponoří do práce. Začnou brát přesčasy, hlásí se na projekty mimo rámec povinností. Prostě dělají vše pro to, aby byli neustále zaměstnaní.

Velký anti-vánoční horoskop: zjistěte, proč jste bezvýznamní i během poklidných rodinných svátků

Velký anti-vánoční horoskop: zjistěte, proč jste bezvýznamní i během poklidných rodinných svátků

Vzhledem k tomu, že se Vánoce kvapem blíží, bylo by dobré si přečíst poctivý sváteční horoskop od našich redakční astro-odbroníků. Pokud patříte k těm, kteří stále věří, že jejich osud řídí jakási vyšší moc, podívejte se, co vás letos o Vánocích čeká a ne

Doporučené články Více

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Obrací se na kamarády, se kterými už nějakou dobu nemluvili. Fakt, že jsou ve stresu, spíš naznačí, než aby ho na někoho naplno vypustili. Ptají se, jak se máte vy, ale jen proto, že doufají, že jim pak tu otázku oplatíte.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Když se jich zeptáte, jak to jde, začnou žertovat o tom, že by se nejradši zabili. Blíženci o svých problémech nemluví, chtějí od nich utéct, a tak se budou zuby nehty snažit stočit konverzaci k jinému tématu.