Začal se váš kamarád nebo partner z ničeho nic chovat divně? Řekněte nám jeho znamení a my vám prozradíme, zda náhodou není v depresi a jestli se netrápí.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Úplně vypustí spánek a totálně se ponoří do práce. Začnou brát přesčasy, hlásí se na projekty mimo rámec povinností. Prostě dělají vše pro to, aby byli neustále zaměstnaní.

Přichází ZCELA ZÁSADNÍ NOVOLUNÍ: Měsíc přinese Beranovi peníze, Blíženci nový vztah

Přichází ZCELA ZÁSADNÍ NOVOLUNÍ: Měsíc přinese Beranovi peníze, Blíženci nový vztah

Toto novoluní je důležité pro osoby narozené ve Střelci. A nejen pro ně. Pod vlivem tohoto novoluní bude Rak řešit záležitosti spojené s cestou do zahraničí, Vodnář si rozšíří vědomosti, Berana čekají úřední záležitosti a také si budeme plnit své sny, jel

Doporučené články Více

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Obrací se na kamarády, se kterými už nějakou dobu nemluvili. Fakt, že jsou ve stresu, spíš naznačí, než aby ho na někoho naplno vypustili. Ptají se, jak se máte vy, ale jen proto, že doufají, že jim pak tu otázku oplatíte.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Když se jich zeptáte, jak to jde, začnou žertovat o tom, že by se nejradši zabili. Blíženci o svých problémech nemluví, chtějí od nich utéct, a tak se budou zuby nehty snažit stočit konverzaci k jinému tématu.