Začal se váš kamarád nebo partner z ničeho nic chovat divně? Řekněte nám jeho znamení a my vám prozradíme, zda náhodou není v depresi a jestli se netrápí.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Úplně vypustí spánek a totálně se ponoří do práce. Začnou brát přesčasy, hlásí se na projekty mimo rámec povinností. Prostě dělají vše pro to, aby byli neustále zaměstnaní.

Znáte vaši negativní stránku osobnosti? Temnotu má v sobě každé znamení

Znáte vaši negativní stránku osobnosti? Temnotu má v sobě každé znamení

Každý člověk v sobě má svou pozitivní stránku osobnosti, ale i tu negativní. Často se lidé snaží své temné stránky držet na uzdě, aby si jich ostatní nevšimli. To však není úplně dobře. Každá vaše vlastnost utváří celkovou osobnost. Víte o té své? Podle z

Doporučené články Více

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Obrací se na kamarády, se kterými už nějakou dobu nemluvili. Fakt, že jsou ve stresu, spíš naznačí, než aby ho na někoho naplno vypustili. Ptají se, jak se máte vy, ale jen proto, že doufají, že jim pak tu otázku oplatíte.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Když se jich zeptáte, jak to jde, začnou žertovat o tom, že by se nejradši zabili. Blíženci o svých problémech nemluví, chtějí od nich utéct, a tak se budou zuby nehty snažit stočit konverzaci k jinému tématu.