Láska je krásná a snad každý po ní touží. Něžné polibky, romantika při svíčkách, dlouhé procházky parkem a pozorování západu slunce k tomu prostě patří. Víte, jak projevují láskyplné činy jednotlivá znamení? Mrkneme se tomu na zoubek, třeba budete překvapeni.

Beran


Jakmile cítí tvrdohlavý Beran pravou lásku, ihned se z něj stane milý beránek, který nešetří romantickými gesty a činy. Objekt své touhy obletuje jako blázen a prahne po tom, aby ho jeho protějšek miloval stejně tak silně jako on sám. Pozornost mu není cizí, a to po všech stránkách.

Horoskop na dnešní den - Pátek (09-11-2018)

Horoskop na dnešní den - Pátek (09-11-2018)

Dnes asi doslova vyždímete svou peněženku, ale žádný strach, nákup bude stát za to.

Doporučené články Více


Býk


V případě Býka je pouto lásky vždy silné. Váží si každičkého okamžiku, protože si svůj protějšek velice dlouho vybírá a požaduje od něj silné projevy citů. Romantická nálada je dlouhodobá, většinou trvá do konce života. Svůj objekt touhy potěší básničkami, něžnými dotyky a hromadou dárků.


Blíženci


Když už získáte Blížence do své moci, což je velmi složité, zahrne vás nepřebernou škálou romantických gest a slovíček. Blíženci si potrpí na sladká slůvka lásky a noci plné sexuality. Tryská z nich romantika a vášeň na každém kroku, sami mnohokrát neví, kdy už s ní přestat.


Rak


Pokud najdou Raci spřízněnou duši, poslouchají jako hodinky. Celý život prahnou po klidném rodinném krbu, ale láskyplná vyznání jsou jim cizí. Sice moc dobře vědí, že se bez nich spokojený vztah neobejde, ale mají problémy s jejich vyjádřením. Raději vás vezmou na večeři anebo do přírody.