Několikrát v životě se člověku stane, že se nechá někým pobláznit. Ale ve většině případů si spíš lžeme do kapsy, než abychom si přiznali, že pro nás není ten pravý, nebo ta pravá. Horoskop by vám měl pomoct rozlišit, co je pravá láska a co fake.

Beran. 

Že jste našli pravou lásku, poznáte, když se přestanete držet zpátky. Jste totiž poučení z minulosti a než se do čehokoliv pustíte, dobře si to rozmyslíte. V tomto případě se vám ale bude chtít roztáhnout ruce a do celého světa vykřičet, že jste zamilovaní a chystáte se dělat všechny ty sladké nesmysly.

Ravenův horoskop na říjen: Býci si odpočinou, Štíři mají šance

Ravenův horoskop na říjen: Býci si odpočinou, Štíři mají šance

Podzim na náladě nepřidá. Dny se krátí, počasí se kaboní... ale hvězdy pořád ukazují cestu. V říjnu vyhráli hlavní cenu Štíři.

Doporučené články Více

Býk. 

Ve vztazích míváte problém s důvěrou. Proto si často s nikým nezačnete ze strachu, že by vám mohl být nevěrný nebo vám něco zatajit. Ten pravý protějšek vás ale naplní pocitem jistoty a důvěry. Budete se cítit milovaní natolik, že vás ani nenapadne, že by se mohlo stát něco špatného. Velmi rychle ho budete chtít představit přátelům a rodině.

Blíženec. 

Vystupujete jako sebevědomý bavič, takže nikoho ani nenapadne, jak moc jste uvnitř křehcí a zranitelní. Váš životní partner ale hned odhalí, kdo ve skutečnosti jste. Nebude vám to vadit, protože se k němu budete chodit dobíjet novou energií, abyste ji zase mohli šířit dál. Víte ale, že když se mu pak pod tíhou světa schoulíte v náručí, bude vás milovat stejně, jako když záříte na všechny strany.