Rak. 

Trávíte každou minutu se svým partnerem. Berete ho s sebou, i když jdete za přáteli. To je od vás hezké a určitě by měl vaše nejbližší poznat. Ale oni si s vámi chtějí taky popovídat o samotě a říct vám třeba něco soukromého. Navíc když budete na partnerovi neustále příšátí jako klíště a a nedáte sobě ani jemu dost vlastního prostoru, váš vztah to nakonec zničí.

Lev. 

S vámi je těžké diskutovat, co? Vždycky máte pravdu, poslední slovo i kontrolu nad vším, co se kolem vás děje. I když jste zástupkyně něžného pohlaví, musíte být ve vedení. A to ve všem. Zkuste ustoupit alespoň o kousek. Třeba vás překvapí řešením váš partner.

Týdenní horoskop pro všechna znamení od 1. 2. 2019 do 7. 2. 2019

Týdenní horoskop pro všechna znamení od 1. 2. 2019 do 7. 2. 2019

Ráda nahlížíte do budoucnosti? Zajímá vás, co vás čeká v příštích dnech? Přečtěte si naši astrologickou předpověď, která poodhalí roušku věcí příštích... pobavte se u našeho speciálního týdenního horoskopu!

Doporučené články Více

Panna.

 Žárlíte na kohokoliv, kdo se přiblíží k vašemu partnerovi. Dokonce i na jeho rodinu a přátele! Máte pocit, že se celý jeho život musí točit jenom kolem vás. Trochu uberte.