Na každého platí něco jiného. My víme, jak zaujmout muže podle znamení zvěrokruhu!

Beran

Beran potřebuje chválu a obdiv. Miluje komplimenty a projevy náklonnosti. Chvalte jeho fyzickou i psychickou stránku. Kdykoli je to možné, ptejte se ho na radu. Beran si užívá pocit, kdy vám může pomáhat a být užitečný. Pozor, Beran se ve vztahu začne poměrně rychle nudit, je potřeba neustále vymýšlet něco nového, a to bude na vás. Nepokoušejte se ho ovládat, když zjistí, že s ním manipulujete, jste v koncích.

ZCELA ZÁSADNÍ DEN: Chiron vstoupí do Berana! Co nás dnes čeká?

ZCELA ZÁSADNÍ DEN: Chiron vstoupí do Berana! Co nás dnes čeká?

18. února v 10:09 hodin vstoupí Cheirón (Chiron) do Berana a nás čeká propustka do dalšího kola životní dráhy. Chiron představuje klíč k našemu autentickému já. Může symbolicky oživit vědomou cestu vedoucí k naplnění našich osobních cílů. Při Chironovi v

Doporučené články Více

Býk

Na Býka nesmíte spěchat. Vztah s Býkem chce trpělivost. Základem je umět ho rozesmát a bavit se uvolněně. Cesta k jeho srdci vede často přes žaludek. Připravujte mu originální pokrmy a vybírejte neobvyklé restaurace. Jakmile se Býk zamiluje, je věrný a stabilní partner. Nečekejte však, že vám city bude vyznávat po týdnu vztahu.

Blíženci

Blíženec rád mluví a obecně jde říct, že má velký přehled a hovory s ním nejsou nuda. Inteligencí ho jistě zaujmete. Blíženec miluje upřímnost a intriky vůči němu nenávidí. Sám ale rád intriky spřádá. Blíženec je hodně náladový, proto není jednoduché vedle něj žít. Často propadá melancholii, v této chvíli bude potřebovat opečovávat.

Rak

Vůči Rakovi musíte být přímá. Důvěra je pro Raka velmi důležitá. Miluje ale pocit, že je milován a obdivován. Ale pozor, komplimenty musíte myslet vážně, vycítí, když nejste fér. Rak také rád řeší problémy, a to nejen ty svoje, rád řeší situaci ostatních.