Na každého platí něco jiného. My víme, jak zaujmout muže podle znamení zvěrokruhu!

Beran

Beran potřebuje chválu a obdiv. Miluje komplimenty a projevy náklonnosti. Chvalte jeho fyzickou i psychickou stránku. Kdykoli je to možné, ptejte se ho na radu. Beran si užívá pocit, kdy vám může pomáhat a být užitečný. Pozor, Beran se ve vztahu začne poměrně rychle nudit, je potřeba neustále vymýšlet něco nového, a to bude na vás. Nepokoušejte se ho ovládat, když zjistí, že s ním manipulujete, jste v koncích.

Koho štvou sobci, koho plánovači aneb Co nás rozčiluje dle hvězd?

Koho štvou sobci, koho plánovači aneb Co nás rozčiluje dle hvězd?

Je přirozené, že nás ovlivňují emoce. Ale někdy nám dokážou pěkně komplikovat život, když námi cloumají a berou nám energii. Máte určitou věc, situaci, kvůli které opakovaně můžete vyletět z kůže? A nevíte, proč tomu tak je? Možná najdete vysvětlení ve sv

Doporučené články Více

Býk

Na Býka nesmíte spěchat. Vztah s Býkem chce trpělivost. Základem je umět ho rozesmát a bavit se uvolněně. Cesta k jeho srdci vede často přes žaludek. Připravujte mu originální pokrmy a vybírejte neobvyklé restaurace. Jakmile se Býk zamiluje, je věrný a stabilní partner. Nečekejte však, že vám city bude vyznávat po týdnu vztahu.

Blíženci

Blíženec rád mluví a obecně jde říct, že má velký přehled a hovory s ním nejsou nuda. Inteligencí ho jistě zaujmete. Blíženec miluje upřímnost a intriky vůči němu nenávidí. Sám ale rád intriky spřádá. Blíženec je hodně náladový, proto není jednoduché vedle něj žít. Často propadá melancholii, v této chvíli bude potřebovat opečovávat.

Rak

Vůči Rakovi musíte být přímá. Důvěra je pro Raka velmi důležitá. Miluje ale pocit, že je milován a obdivován. Ale pozor, komplimenty musíte myslet vážně, vycítí, když nejste fér. Rak také rád řeší problémy, a to nejen ty svoje, rád řeší situaci ostatních.